IT konsultacijos

„Interneto forumuose daug kalbama apie backlink‘ us. Kas tai yra ir kokia nauda iš jų mano tinklalapiui?“, klausia Verslosavaite.lt skaitytojas. Konsultuoja IT įmonės „Optimalus verslas“ direktorius Roman Ustinovič.

„Esu girdėjęs, kad interneto tinklalapį galima susikurti pačiam ir neturint programavimo žinių. Ar tai tiesa? Kiek girdėjau tai vyksta pačiam internete, patalpinama nemokamai ir t. t. Kokie pliusai / minusai?“, klausia Verslosavaite.lt skaitytojas. Konsultuoja IT bendrovės „Infoerdvė“ direktorius Tomas Būdelis.

„Turime skelbimų portalą. Tačiau jo lankomumo skaičiai kol kas nedžiugina. Kaip žinia skelbimų puslapių Lietuvoje yra nemažai. Kaip galėtume pakelti tinklalapio lankomumą?“, klausia Verslosavaite.lt skaitytojas. Konsultuoja IT įmonės „Infoerdvė“ projektų vadovas Andrius Račkauskas.

„Neseniai startavo mūsų bendrovės tinklalapis. Kol kas jis nėra randamas Google, na nebent ieškant pagal adresą. Esu girdėjęs apie SEO, gavęs ne vieną pasiūlymą reklamuotis Google. Papasakokite, kaip mūsų bendrovės svetainė bus prigauta paieškos sistemose, tiesiog kaip tai veikia. Ką toliau turėtume daryti, kad būtume lengvai randami?“, klausia Verslosavaite.lt skaitytojas. Konsultuoja UAB „Infoerdvė“ vadybininkas Lukas Mikalauskas.

„Kaip galima palengvinti naujų slaptažodžių kūrimą ir įsiminimą, nes jų kiekis vis didėja?“, – klausia Verslosavaite.lt skaitytojas. Konsultuoja IT bendrovės „Avereast“ programuotojas Rytis Lukoševičius.

„Kokios problemos laukia susigundžiusio įsigyti Apple kompiuterį vartotojo?“, – klausia Verslosavaite.lt skaitytojas. Konsultuoja IT bendrovės „Avereast“ programuotojas Rytis Lukoševičius.

„Norėčiau sužinoti, ar gali procesorius bei maitinimo blokas pasigauti virusą? Jei gali, kaip juos išvalyti?“, – klausia Verslosavaite.lt skaitytojas. Konsultuoja IT bendrovės „Avereast“ programuotojas Rytis Lukoševičius.

„Kaip manote, ar Google Apps verta dėmesio? Kokie šios paslaugos privalumai ir trūkumai?“, - klausia Verslosavaite.lt skaitytojas. Konsultuoja IT bendrovės „Avereast“ programuotojas Rytis Lukoševičius.

„Iki šiol naudojomės nelegalia MS Office programine įranga, bet dabar planuojame plėtrą, bus daugiau nei keli kompiuteriai, todėl norėtųsi legalizuotis. Išgąsdino didelė Microsoft Office kaina. Gal yra pigesnių alternatyvų?“, – klausia Verslosavaite.lt skaitytojas. Konsultuoja IT bendrovės „Avereast“ programuotojas Rytis Lukoševičius.

„Svarbius įmonės dokumentus išsaugome kompaktiniuose diskuose, kaupiame jų archyvą, kad bet kada galėtume pažiūrėti, kaip buvo prieš kelis metus, atlikti lyginimus ir pan. Teko girdėti, kad kompaktiniuose diskuose laikoma informacija po ilgesnio laikotarpio gali išsikraipyti. Gal galėtumėte patarti saugesnę laikmeną? Ar tai tik gandai?“, – klausia Verslosavaite.lt skaitytojas. Konsultuoja IT bendrovės „Avereast“ programuotojas Rytis Lukoševičius.

 

„Planuoju kurti savo asmeninę svetainę. Norėčiau patarimo, kas tokiu atveju svarbiau – jos patogumas internautams ar mano asmenybės joje atsispindėjimas? Gal galėtumėte patarti, ko reiktų vengti kuriant tokį tinklalapį?“ – klausia Verslosavaite.lt skaitytojas. Konsultuoja IT bendrovės „Avereast“ programuotojas Rytis Lukoševičius.

„Norėčiau keisti interneto tiekėją, bet nežinau kurį pasirinkti – nes siūloma interneto sparta vienur nurodyta kbps, kitur – Mb/s. Be to, iškilo klausimas, ar renkantis reiktų atkreipti dėmesį į tai, ar įmonė siūlo optinį, belaidį, kabelinį internetą? Ar užtenka atsižvelgti tik į siūlomą spartą?“ – klausia Verslosavaite.lt skaitytojas. Konsultuoja IT bendrovės „Avereast“ programuotojas Rytis Lukoševičius.

„Vis dažniau pastebiu, kad tinklalapiuose sudaroma galimybė prenumeruoti naujienas RSS srautu. Kas tai yra ir kuo naudinga? Kaip suprantu, tam reikalinga papildoma programinė įranga, ar ją tikrai verta diegtis dėl galimybės naudotis RSS?“, – klausia Verslosavaite.lt skaitytojas. Konsultuoja IT bendrovės „Avereast“ programuotojas Rytis Lukoševičius.

„Ar naršant po įvairius tinklalapius galima kompiuterį užkrėsti virusais? Ar tai gali įvykti naršant po oficialius įvairių institucijų ar įmonių tinklalapius? Iš ko galima įtarti, kad naršymas po tam tikrą tinklalapį yra nesaugus? Gal tokių tinklalapių kūrėjai siūlo kažką nemokamai ir pan.? Kaip užsitikrinti saugumą internete?“, – klausia Verslosavaite.lt skaitytojas. Konsultuoja IT bendrovės „Avereast“ programuotojas Rytis Lukoševičius.

„Dažnai su partneriais bei klientais bendrauju el. paštu. Kaip rašyti, kad adresatas visada galėtų perskaityti mano su lietuviškais rašmenimis parašytą laišką? O gal tai priklauso ne vien nuo siuntėjo?“, – klausia Verslosavaite.lt skaitytojas. Konsultuoja IT bendrovės „Avereast“ programuotojas Rytis Lukoševičius.

„Turiu įmonės suteiktą el. pašto dėžutę, dažniausiai ja naudojuosi darbo vietoje, bet kartais atsidarau ir laiškus perskaitau bei atsakau namuose. Ar įmonės vadovybė gali matyti, kokio turinio laiškus gaunu / siunčiu būdamas darbo vietoje ar namuose? Ar yra skirtumas, kur juos skaitau ir iš kur juos siunčiu?“, – klausia Verslosavaite.lt skaitytojas Mantas. Konsultuoja IT bendrovės „Avereast“ programuotojas Rytis Lukoševičius.

„Teko girdėti apie elektroninį parašą. Ar jis galioja Lietuvoje? Kada galėtų praversti ir kaip jį susikurti, kad galiotų? – klausia VersloSavaite.lt skaitytojas. Konsultuoja IT bendrovės „Avereast“ programuotojas Rytis Lukoševičius.

„Įsigijau nešiojamąjį kompiuterį ir norėčiau užtikrinti jo duomenų saugumą. Ar užtenka vien prisijungimo prie „Windows“ slaptažodžio, kad patekęs į svetimas rankas išjungtas kompiuteris išsaugotų viduje esančius duomenis?“ – klausia Verslosavaite.lt skaitytojas Artūras. Konsultuoja IT bendrovės „Avereast“ programuotojas Rytis Lukoševičius.

„Darbo pašto dėžutėse susikaupia nemažai šiukšlių, kompiuterių sugeneruotų laiškų, kiek žinau vadinamų spam‘u. Kaip tai galėtume pažaboti, atsikratyti ar užblokuoti?“ – klausia Verslosavaite.lt skaitytojas Darius. Konsultuoja IT bendrovės „Avereast" programuotojas Rytis Lukoševičius.

Dažniausiai grandininiai laiškai (angl. chain-mails) siunčia žinutę, kuri bando įtikinti vartotoją išsiųsti šio laiško kopijas savo draugams ir pažįstamiems. Visi šie laiškai yra pašto šiukšlės ir juos gavęs vartotojas turėtų ištrinti, o ne persiųsti visiems draugams. Konsultuoja IT bendrovės „Avereast“ programuotojas Rytis Lukoševičius.

< Ankstesnis Kitas >

Rezultatai 1 - 20 is 22

reklama