Įmonių naujienos

Patikimas, tvirtas ir saugus – toks „Mercedes-Benz Vito“ skaičiuoja jau ketvirtį amžiaus nuo tada, kai buvo pirmą kartą pristatytas kaip erdvus ir daugelio poreikius tenkinantis mikroautobusas. Bėgant metams gerokai pasikeitė ne tik modelio išorė, bet ir vidus. Dabar jis aprūpintas įvairiomis saugumo ir vairuotojo pagalbos sistemomis, pavyzdžiui, adaptyvia greičio palaikymo ir pagalbinio stabdymo ar skaitmeniniu galinio vaizdo veidrodėliu.

Nors už lango jau krenta rudi, geltoni ir oranžiniai lapai nuo medžių, o oras jau tikrai nebešildo, vis dėlto dar ne valia liūdėti. Lietuvoje apstu poilsio vietų, kuriose galėsite pailsėti ir pasinerti į vasaros atostogų prisiminimus.

Dokumentų legalizavimo ir tvirtinimo pažymos Apostille gali prireikti dėl labai konkrečių priežasčių: vienose valstybėse išduoti oficialūs dokumentai gali turėti tokią pačią teisinę galią, tik juos legalizavus. Dokumentai legalizuojami juos tvirtinant pažyma apostile – dokumente figūruojančių parašų, pasirašiusiųjų pareigų bei antspaudo tikrumą patvirtinantis faktas.

Kiekvienas metų laikas turi savo liūto dalį išlaidoms būstui. Bendrovės „Viena sąskaita“ analitikai teigia, kad vasarą didžiausią pinigų sumą vartotojai paprastai skiria elektros energijos išlaidoms padengti. Vidutiniškai vienas namų ūkis praėjusią vasarą elektros sąskaitoms apmokėti skyrė po 13 eurų per mėnesį ir tai buvo mažiausia suma per pastarojo penkmečio vasaros laiką.

Nuolat atsinaujinančiame prekybos miestelyje „Urmas“ netrukus kauniečiai ir miesto svečiai galės grožėtis daugiau kaip pusės tūkstančio kvadratinių metrų meno kūriniu, kuris bus matomas ne tik iš Pramonės, bet ir Taikos prospekto.

Lietuvoje startavusi krovinių užsakymo e-platforma per mažiau nei tris mėnesius pritraukė kelis šimtus logistikos rinkos dalyvių ne tik iš Lietuvos, bet ir užsienio. Iš Vakarų Europos į Lietuvą atkeliavusi cargobooking.lt idėja išskirtinė tuo, kad krovinių ir transporto pasiūlymai, pateikiami sistemoje, nei iš tolo nėra panašūs į randamus transporto biržose.

Kaune rengiamas turgus, kuriame iš automobilių bagažinių prekiaujama nebereikalingais savo daiktais, per penkerius metus išaugo į didžiulį renginį, į kurį dabar žmonės atvyksta iš visos Lietuvos.

Prekybos miestelyje „Urmas“ atlikto ekonomiškai aktyvių žmonių statistinio tyrimo metu suskaičiuota, kad vienu metu šioje smulkaus ir vidutinio verslo oazėje Kaune dirba apie 5800 darbuotojų. Tai yra vienas didžiausių darbuotojų koncentracijos apibrėžtoje teritorijoje objektų ne tik Kaune, bet ir visoje šalyje.

Po Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienos, kovo 12-ąją,  prekybos miestelis „Urmas“ savo lankytojus pakvies specialios akcijos proga – daugelyje čia veikiančių parduotuvių bus galima pirkti trečdaliu pigiau.

Nuo šiol būsto pirkėjai neturės atidėlioti persikėlimo į naujus namus – pasiruošti būsto įsigijimui bus galima jau gyvenant išsirinktuose namuose.

Prieš penkerius metus Kaune organizuotas pirmasis Bagažinių turgus, kuriame norą prekiauti pareiškė vos 30 entuziastų. Tradicija gerus, bet nebereikalingus daiktus ne išmesti, o parduoti, atkeliavo iš užsienio ir per kelerius metus įsitvirtino ir Lietuvoje.

Informacinių ir ryšių technologijų sprendimų lyderė „Huawei“ ir Stanfordo universiteto atviros socialinės ekosistemos kūrėjai „Omlet“ skelbia apie bendradarbiavimą ir pradeda kartu kurti atvirąją įrenginiams skirtą socialinę platformą.

Lietuvos banko duomenimis, visų Lietuvoje veikiančių II pakopos pensijų fondų grąža 2014 m. buvo teigiama, o vidutinis investicinio vieneto vertės pokytis sudarė 7,78 proc.

Specializuotos pensijų kaupimo bendrovės „MP Pension Funds Baltic“ generalinio direktoriaus Ramūno Stankevičiaus teigimu, pensijų fondų rezultatai šiemet didžiąja dalimi priklausys nuo situacijos akcijų rinkose ir nuo to, kaip šalys ir verslas prisitaikys prie žemų kainų tendencijų, geopolitinių iššūkių bei nacionalinių centrinių bankų veiksmų.

Viešbučių ir restoranų versle dirbančios įmonės vis dažniau naudoja naująsias technologijas, optimizuodamos aptarnavimo procesą ir mažindamos veiklos kaštus. Nesunkiai įdiegiamas priemones teigiamai vertina ir klientai.

Didžiausia lažybų bendrovė Lietuvoje „TOP sport“ plečia savo veiklą, Kaune atidariusi didžiausią ir moderniausią šalyje lažybų punktą – tai 90 įmonės Lietuvoje valdomas lažybų punktas.

Per pirmą 2014 m. pusmetį miesto stiliaus centre „Europa“ buvo atidarytos 7 naujos ir atnaujinta 12 parduotuvių, o netrukus planuojami dar keli atidarymai bei prekybos vietų renovacijos.

Elektroninėse parduotuvėse prekių ieškantiems pirkėjams svarbu, kas ir kaip pristato jų pirkinius. Net 77 proc. vartotojų apsisprendimui pirkti elektroninėje parduotuvėje įtakos turi tai, kokia siuntų bendrovė pristatys jų įsigytas prekes.

Lietuvoje pradėta teikti nauja nuomos paslauga, kurios klientai naudosis jiems reikalinga įranga nerizikuodami prisiimti finansinių įsipareigojimų. Paslaugos „Be kredito“ klientams nereikia pateikti savo kredito istorijos – pakanka artimųjų rekomendacijų.

Siekdama padėti savo klientams ir darbuotojams sklandžiai pereiti prie naujos nacionalinės valiutos – euro, MAXIMA LT, UAB, remdamasi įgyta patirtimi kitose Baltijos šalyse, jau pradėjo įgyvendinti pasirengimo euro įvedimui veiksmų planą.

Nors darbuotojų nuomos paslaugų rinka mūsų šalyje auga gana sparčiai, vis dar atsiliekame nuo šalių, kuriose tokios paslaugos turi gilias ilgametes tradicijas.

< Ankstesnis Kitas >

Rezultatai 1 - 20 is 1811

reklama

apklausa

Ar per pastaruosius metus kilo jūsų darbo užmokestis?
 

reklama