VersloSavaite.lt   
2010 09 30, 11:17
IT konsultacija. Nemokama interneto svetainė. Pliusai ir minusai

Image
Tomas Būdelis
„Esu girdėjęs, kad interneto tinklalapį galima susikurti pačiam ir neturint programavimo žinių. Ar tai tiesa? Kiek girdėjau tai vyksta pačiam internete, patalpinama nemokamai ir t. t. Kokie pliusai / minusai?“, klausia Verslosavaite.lt skaitytojas. Konsultuoja IT bendrovės „Infoerdvė“ direktorius Tomas Būdelis.

 

Atsakymas. Tikrai taip, susikurti interneto tinklalapį galima ir neturint programavimo žinių, užtenka mokėti dirbti su „MS Office“ programinės įrangos paketu (konkrečiai tinklalapių kūrimui skirta programa – „MS FrontPage“). Pagrindus, kaip naudotis mano minėta programa dabartiniai studentai (net ne informatikos specialybių) įgyja per informatikos paskaitas.

reklama

 

Taip pat yra specialių portalų, kur galite nemokamai ar už simbolinį mokestį susikurti interneto svetainę per kelias minutes. Užtenka užsiregistruoti, kartais leidžia pasirinkti iš kelių ar keliolikos pasiūlytų dizaino variantų, sumokate (jei reikalauja) nustatytą minimalų mokestį ir po kelių akimirkų turite savo interneto svetainę.

 

Tokia pati sistema yra diegiama ir greitai bus galimybė ja naudotis ir viename mūsų administruojamų socialinių portalų destytojai.lt.

 

Tokios galimybės, kai interneto svetainę gali gauti už simbolinį mokestį ar kartais nemokant nei lito iš tiesų yra pravarčios. Ypač tais atvejais, kai interneto tinklalapis Jums reikalingas tik tam, kad galėtumėte paskelbti informaciją apie save ar savo veiklą ir Jums nėra ypatingai svarbūs įvaizdžio dalykai – tik atsidarius tokią nemokamai sukurtą svetainę, iš karto galima suprasti, kad tai nemokamai ar už simbolinį mokestį gautas „daiktas“:

 

- Daugumoje nemokamų svetainių bus aiškiai matoma nuoroda, kad tinklalapis sukurtas nemokamai;

 

- Kadangi bet kuriuo atveju tinklalapio išlaikymas kainuoja, dažnas atvejis kai nemokamų svetainių savininkai turi leisti, kad jų tinklalapiuose būtų sistemos, per kurią jie užsisakė nemokamą svetainę,

rėmėjų reklama;

 

- Nemokamos svetainės paprastai būna sukuriamos naudojant dizaino ruošinius. Taigi užsisakę nemokamą svetainę galite būti tikras, kad tokių tinklalapių kaip Jūsų bus ne vienas.

 

Taigi nemokama interneto svetainė gali praversti, tačiau jei Jums tinklalapis reikalingas verslui, organizacijai ar veiklai reprezentuoti, ir norite atskleisti savo unikalumą ar pasirodyti savo srities profesionalais, šis sprendimas Jums tiks tikrai ne visada.

 

www.infoerdve.lt

 

Užduokite savo klausimą IT specialistui el. paštu This email address is being protected from spam bots, you need Javascript enabled to view it This email address is being protected from spam bots, you need Javascript enabled to view it This email address is being protected from spam bots, you need Javascript enabled to view it This email address is being protected from spam bots, you need Javascript enabled to view it This email address is being protected from spam bots, you need Javascript enabled to view it This email address is being protected from spam bots, you need Javascript enabled to view it This email address is being protected from spam bots, you need Javascript enabled to view it This email address is being protected from spam bots, you need Javascript enabled to view it This email address is being protected from spam bots, you need Javascript enabled to view it This email address is being protected from spam bots, you need Javascript enabled to view it This email address is being protected from spam bots, you need Javascript enabled to view it This email address is being protected from spam bots, you need Javascript enabled to view it This email address is being protected from spam bots, you need Javascript enabled to view it This email address is being protected from spam bots, you need Javascript enabled to view it This email address is being protected from spam bots, you need Javascript enabled to view it This email address is being protected from spam bots, you need Javascript enabled to view it This email address is being protected from spam bots, you need Javascript enabled to view it arba užpildę šią formą.

 

 

Verslosavaite.lt

 

  

VersloSavaite.lt pasilieka teisę šalinti reklaminius, nekultūringus, įžeidžiančius ar kitaip įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Paskelbusieji netinkamus komentarus gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

 

Susiję straipsniai: