reklama

reklama

Psichologo konsultacijos

„Norėčiau, kad padėtumėte suprasti man pačiai save. Su vyru gyvename 8 metus, turime mažametį sūnų. Nesijaučiu laiminga, niekas manęs nedžiugina, ir pati nežinau, ko noriu iš gyvenimo. Ką daryti?“, klausia Verslosavaite.lt skaitytoja. Konsultuoja psichologė Lina Jundulaitė.

„Man įtariama sunki liga, tačiau iš vyro nesulaukiu jokio paguodos ar užuojautos, priešingai – erzina. O skirtis jis nesutinka. Patarkite kaip gyventi toliau, nes gyvenu baimėje“, klausia Verslosavaite.lt skaitytoja. Konsultuoja psichologė Lina Jundulaitė.

„Priėmiau į darbą draugę, tačiau po kurio laiko pradėjome pyktis. Esu nepatenkinta jos darbo rezultatais, tačiau ji manęs negirdi. Ką daryti?“, klausia Verslosavaite.lt skaitytoja. Konsultuoja psichologė Lina Jundulaitė.

„Vadovas su manimi elgiasi nemandagiai ir nepakančiai. Paprastai dirbu (skyriuje esu ilgiausiai dirbanti darbuotoja, tačiau nedalyvauju darbo metu vykstančiose „socialinėse veiklose“ / „išgėrimuose“) savarankiškai ir su užduotimis susitvarkau. Kaip pagerinti bendravimą?“, klausia Verslosavaite.lt skaitytoja. Konsultuoja psichologė Lina Jundulaitė.

„Norėčiau išgirsti Jūsų, kaip psichologės komentarą, kaip dalyvavimas bendruose renginiuose, šventėse, vakarėliuose stiprina įmonės kolektyvą, kodėl reikia juos rengti, kokią reikšmę šie renginiai turi, o galbūt jie yra visai nereikalingi?“, klausia Verslosavaite.lt skaitytoja. Konsultuoja psichologė Lina Jundulaitė.

„Mano dukrai 3 metukai, vaikų darželį lanko jau pusę metų, bet mergaitė nenori eiti į darželį, nuolat verkia, ypač sunku tarkim po kokios savaites nebuvimo darželyje. Ar galėtų skyrybos su vyru padėti vaikui tapti ramiam ir laimingam“, klausia Verslosavaite.lt skaitytoja. Konsultuoja psichologė Lina Jundulaitė.

„Norėjau paklausti ar galite patarti kaip atsikratyti baimės?“, klausia Verslosavaite.lt skaitytoja. Konsultuoja psichologė Lina Jundulaitė.

„Kaip pokalbyje dėl darbo neįvardinti konkrečios uždarbio sumos?“, - klausia Verslosavaite.lt skaitytoja. Konsultuoja psichologė Edita Dijokaitė.

„Kaip elgtis su žmonėmis, kurie sąmoningai ieško progų pasipykti?“, – klausia Verslosavaite.lt skaitytoja. Konsultuoja psichologė Edita Dijokaitė.

„Pastaruoju laiku pajutau, kad nesugebu tinkamai planuoti laiko ir viskas slysta iš rankų neatlikus darbo efektyviai arba visai nepavyksta jo atlikti. Labai norėčiau patarimų, apie laiko planavimą“, – rašo Verslosavaite.lt skaitytojas. Konsultuoja psichologė Edita Dijokaitė.

„Su vyru nebesutariame jau kelerius metus. Dabar atsirado gerbėjas. Nebežinau kaip elgtis“, – rašo Verslosavaite.lt skaitytoja. Konsultuoja psichologė Edita Dijokaitė.

„Dvejų metų dukra manęs nebeklauso. Gal tam įtakos turi mano ir vyro ne itin geri santykiai?“, – klausia Verslosavaite.lt skaitytoja. Konsultuoja psichologė Edita Dijokaitė.

„Jaučiuosi sunkiai, esu silpna, nebežinau kaip elgtis“, – guodžiasi Verslosavaite.lt skaitytoja. Konsultuoja psichologė Edita Dijokaitė.

„Sveiki, esu III-io kurso kolegijos studentė. Taigi ir diplominio darbo gynimas ne už kalnų, tačiau einu iš proto, kai apie tai pagalvoju. Labai save nuvertinu, bijau, kad bus užduota tokių klausimų, į kuriuos nesugebėsiu atsakyti, ir net nežinau, ko tikėtis iš komisijos.

„Kaip pagelbėti valdingai motinai, kuri nenori paleisti savo suaugusio sūnaus? Gyvendamas vienuose namuose negaliu kurti jokio asmeninio gyvenimo. Bet koks atitrūkimas, ar išvažiavimas palydimas priekaištais, kad nevertinu to, ką turiu – tiek namų, tiek pačios motinos. Bet aš negaliu visą laiką būti šalia, juk natūralu, kad atsiranda poreikis savam gyvenimui“, klausia Verslosavaite.lt skaitytojas. Atsako psichologė Edita Dijokaitė.

„Su vyru gyvenu 15 metų, auginame 2 dukras. Prieš 2 metus sužinojau iš svetimų, kad vyras turėjo kitą moterį. Iki šiol atleisti negaliu, vyras nerodė jokio dėmesio. Nusprendėme skirtis, bet jis nieko nedaro kol aš nežengiu pirma žingsnio, nors daiktai sukrauti. Turbūt mūsų santykiai buvo pasmerkti nuo pat gyvenimo pradžios?“ – klausia Verslosavaite.lt skaitytoja. Atsako psichologė Edita Dijokaitė.

Mūsų dvejų metų dukrą kamuoja isterijos priepuoliai ir niekaip negalime su tuo susitvarkyti. Ką turėtume daryti, kad jie liautųsi?“, – klausia Verslosavaite.lt skaitytoja. Atsako psichologė Edita Dijokaitė.

„Mano ketverių metų vaikas naktimis negali užmigti, blaškosi, šaukia mane. Dieną viskas tvarkoje. Ką reikėtų daryti tokioje situacijoje?“, – klausia Verslosavaite.lt skaitytoja. Konsultuoja psichologė Edita Dijokaitė.

„Su draugu gyvename užsienyje, mūsų vaikai mus aplanko tik per atostogas. Šį kartą su jais atvyks ir vyro dukterėčia, bet aš nenoriu, kad ji atvažiuotu. Kilo konfliktas. Patarkite, ką daryti“, – klausia Verslosavaite.lt skaitytoja. Atsako psichologė Edita Dijokaitė.

„Esame jauna šeima. Jau tvarkome skyrybų dokumentus, prieš 5 mėnesius vyras paliko bendrus namus. Jis labai uždaras, bendravimas šaltas. Noriu išsaugoti šeimą, kaip turėčiau su juo bendrauti?, klausia Verslosavaite.lt skaitytoja. Konsultuoja psichologė Edita Dijokaitė.

< Ankstesnis Kitas >

Rezultatai 21 - 40 is 74

reklama

apklausa

Ar per pastaruosius metus kilo jūsų darbo užmokestis?
 

reklama

reklama