reklama

reklama

Psichologo konsultacijos

„Prieš vestuves apėmė negeros mintys, kad būsimasis vyras ateity gali mane išduoti, nes tiek jam, tiek man tai yra pirmoji rimta draugystė“, – nerimauja Verslosavaite.lt skaitytoja. Konsultuoja psichologė Edita Dijokaitė.

„Nors su vyru jau metus kartu nebegyvename, tačiau išsiskirti negaliu dėl savo mamos, kuri tvarko ir kontroliuoja mano gyvenimą taip, kaip jai atrodo esant teisinga. Taigi, nebežinau, kaip likti nesusipykus su mama, bet išsiskirti su vyru ir kurti gyvenimą toliau“, – patarimo prašo Verslosavaite.lt skaitytoja. Konsultuoja psichologė Edita Dijokaitė.

„Žmona nusprendė, kad nori su manimi skirtis po 10 santuokos metų. Galbūt aš jai suteikdavau per mažai laisvės, tačiau stengiausi padėtį ištaisyti, bet žmona nesileidžia į kompromisus. Ar įmanoma išsaugoti santuoką?“, – klausia Verslosavaite.lt skaitytojas. Konsultuoja psichologė Edita Dijokaitė.

„Mano vyras daugiausia dėmesio skiria tik sau, nesirūpina vaikais. Nuolat kyla konfliktai, vaikai patiria stresą. Skirtis jis nesutinka. Ką daryti?“, - klausia Verslosavaite.lt skaitytoja. Konsultuoja psichologė Edita Dijokaitė.

„Kokią psichologinę motyvaciją reikėtų taikyti personalo valdyme? Kokių priemonių reikėtų imtis, siekiant darbuotojų rezultatyvumo?“, – klausia Verslosavaite.lt skaitytoja. Konsultuoja psichologė Edita Dijokaitė.

„Su vyru kartu jau 3 metus, turim dukrą. Bet paskutiniu metu pradėjome labai dažnai bartis dėl smulkmenų. Aš negirdžiu ką jis man sako ir atvirkščiai, lyg kalbamės skirtingomis kalbomis. Ką mums daryti?“, – klausia Verslosavaite.lt skaitytoja. Konsultuoja psichologė Edita Dijokaitė.

„Man 25 metai, ištekėjau prieš pusmetį, santuoka man be galo sudėtinga. Pykstamės bent kartą į savaitę. Kaip išvengti šių barnių?“, – klausia Verslosavaite.lt skaitytoja. Konsultuoja psichologė Edita Dijokaitė.

„Nesusitvarkau su savo dvimečiu vaiku. Atrodo ir dėmesio gauna, ir visko turi, bet kai užeina isterija, tai nežinau, ką daryt, kaip jį nuraminti“, – klausia Verslosavaite.lt skaitytoja. Konsultuoja psichologė Edita Dijokaitė.

Esame jauna šeima, turime 1,5 metukų vaiką. Man nepatinka, kad mano vyras vaiko auginime užima tik stebėtojo poziciją: neranda laiko pabūti, pažaisti su juo. Kodėl taip yra?“, – klausia Verslosavaite.lt skaitytoja. Konsultuoja psichologė Edita Dijokaitė

Susiduriu su labai rimta problema – mama per daug kišasi į mano gyvenimą. Ji nepritaria mano draugystei su draugu. Kaip elgtis?“, – klausia Verslosavaite.lt skaitytoja. Konsultuoja psichologė Edita Dijokaitė.

Praėjo 2 mėnesiai po santuokos, o mūsų su žmona santykiuose vis daugėja nesutarimų. Tad aš nežinau kaip elgtis, ar išvis dar įmanoma išgelbėti santuoką ar ne? – klausia Verslosavaite.lt skaitytojas. Konsultuoja psichologė Edita Dijokaitė.

„Daugiau nebegaliu. Noriu skirtis su vyru, nes jam galvoje vien seksas. Ką daryti?“, – klausia Verslosavaite.lt skaitytoja. Konsultuoja psichologė Edita Dijokaitė.

„Dabartinis mano gyvenimo draugas daugiau dėmesio skiria savo jaunesniajam broliui nei man. Kaip turėčiau elgtis toliau, nes taip gyventi darosi sunku“, – klausia Verslosavaite.lt skaitytoja. Atsako psichologė Edita Dijokaitė.

„Nesutariame su vyru. Jis labai ant manęs pyksta ir šaukia dėl įvairiausių smulkmenų, jam niekas neįtinka, girdžiu vien priekaištus. Ką daryti?“, – klausia Verslosavaite.lt skaitytoja, atsako psichologas Arminas Gudaitis.

Psichologas Arminas Gudaitis, matydamas, kad dabartinė situacija, gaubianti visą pasaulį ir, žinoma, Lietuvą, sukelia žmonėms daug stresinių situacijų, pateikė patarimų kaip mažinti stresą ir kaip nuo jo apsisaugoti darbe.

„Ar mokslai plius darbas skatina asmenybės tobulėjimą? Ar jie kaip tik trukdo, geriau susikoncentruoti ties vienu darbu?“ – klausia Verslosavaite.lt skaitytoja, atsako psichologas Arminas Gudaitis.

„Kaip reikėtų reaguoti kolektyvui į vadovybės pastabas: „vėl nedirbate?“ arba „vis tiek nieko nedirbate?“, kai jos pasakomos darbo pertraukėlių metu?“ – klausia Verslosavaite.lt skaitytoja, atsako psichologas Arminas Gudaitis.

Ne vienas Verslosavaite.lt skaitytojas savo laiškuose klausė kaip reiktų planuoti laiką, nieko nepamiršti ir visus darbus atlikti laiku. Psichologas Arminas Gudaitis pateikia pasiūlymų kaip efektyviai planuoti laiką.

„Nebesutariu su vyru nuo tada, kai mūsų šeimoje atsirado vaikas. Jis buvo labai lauktas, bet kai mažiukas išvydo pasaulį, atsirado problema – jis pavydi vaikui, sako, kad aš jį myliu labiau nei vyrą, nors taip nėra, tiesiog vyrui lieka mažiau laiko nei anksčiau dėl savaime suprantamų priežasčių...“ – klausia Verslosavaite.lt skaitytoja, atsako psichologas Arminas Gudaitis.

„Neseniai mirė mano tėvas. Mes esame keturi vaikai. Tėvas paliko visą turtą savo vaikams. Pastebėjau, kad be ginčų sunku bus pasidalinti turtą. Ką daryti, kaip išvengti ginčų ir kokį būdą pasirinkti, kad pinigai nepridarytų nesąmonių?“ – klausia Verslosavaite.lt skaitytojas, atsako psichologas Arminas Gudaitis.

< Ankstesnis Kitas >

Rezultatai 41 - 60 is 74

reklama

apklausa

Ar per pastaruosius metus kilo jūsų darbo užmokestis?
 

reklama

reklama