Redakcijos dienoraščiai

Motociklo padangą nusipirkti yra daug paprasčiau ir pigiau nei automobilio padangą, tačiau nepasirinkus idealaus varianto, tai gali būti brangi prabanga. Taip yra todėl, kad yra tam tikrų specifinių ypatumų, kurie netinkamai pasirinkus gali pakenkti jūsų saugumui ir komfortui vairuojant.

Jei reikėtų išskirti vieną reiškinį, kuris šiemet pasaulyje sukelia daugiausiai ekonomistų diskusijų ir pakursto daugiausiai baimių, tai būtų nebe pandemija ar nedarbo lygis, bet infliacija. Kokie yra įsibėgėjančio kainų augimo veiksniai, kiek tai gali tęstis ir ar pagrįstos yra hiperinfliacijos baimės?

Augantys kiniškų išmaniųjų telefonų pardavimai tik įrodo, kad auga ne tik šios šalies produktų sklaida pasaulyje, tačiau ir pasitikėjimas preke iš Kinijos. Tačiau stereotipą, kad kiniškas išmanusis telefonas yra blogas, geriausia pabandyti paneigti pačiam.

Jau ilgiau kaip pusmetį iš rinkos dalyvių akiračio nesitraukia žema euro zonos infliacija. Peršasi natūrali išvada, jog Europos centrinis bankas (ECB) netrukus mažins bazinę palūkanų normą, komercinių bankų indėlių palūkanų normą ar įves kitas neįprastas monetarinės politikos priemones.

Minios žmonių, užgrūstos automobilių aikštelės, eilės prie maisto, tualetų ir rūbinės. Ir kokio velnio visiems reikia trenktis į tą konferenciją šiais progreso laikais? Juk beveik visi pranešimai gyvai transliuojami internetu.

Antradienį internete pasklido nuotrauka, kurioje internautai pasiūlė originalų būdą, kaip būtų galima išnaudoti „Snoro“ kioskelius.

Kiekvieną dieną vis garsiau kalbama apie artėjančius savivaldos rinkimus. Žmonės laukia vasario mėnesio pabaigos, kuomet galės balsą atiduoti už savo mylimą kandidatą.

Šiais metais verslui iškilo nauja grėsmės banga – būti paralyžiuotam neplanuotų mokesčių už autorines sutartis.

Šiuo metu Lietuvoje minimali alga yra viena žemiausių ES – 800 Lt, turint galvoje, kad esame priversti už kasdienines paslaugas mokėti pasaulinėmis rinkos kainomis.

Stiprus pusfinalis, pirmasis pasirodymas – dažniausiai minimos priežastys, kodėl „Inculto“ nepavyko patekti į Eurovizijos finalą. Tačiau daug kas pamiršta kitas dvi priežastis, kurios ne mažiau svarbios: ne itin įspūdingas pasirodymas ir tai, jog už mus negalėjo balsuoti nė vienas (!) iš artimiausių mūsų kaimynų.

Ankstyvą 2007 metų kovo 5 d. rytą išplatinome pranešimą apie naujo verslo portalo „žybtelėjimą“ besivystančioje internetinėje žiniasklaidoje.

Net ir sunkmečiu didžiosios kompanijos negaili pinigų išskirtiniams reklamos projektams.

Šiandien kapstydamasis po Verslosavaite.lt archyvą radau galima sakyti jau istorinį video siužetą – 2007 metų apžvalgą ir prognozes 2008-iesiems.

Pirmadienis. Popietė. Portalo redakcijos pašto dėžutėn kaip ir kas dieną plūsta daugybė laiškų.

Drastiškai sumažinusi gatvių apšvietimą,p er metus Kauno valdžia tikisi sutaupyti sumą, lygią 0,03 proc. metinio miesto biudžeto. O kiek dėl šio sprendimo žus žmonių?

Jei dugnas dar nepasiektas, tai jis jau tikrai nebetoli. Pirmadienį naujienų portale DELFI pavyko aptikti tikrą šiuolaikinės lietuviškos žiniasklaidos perlą.

Lietuvos feministės gali švęsti. Pirmą kartą mūsų šalies istorijoje valdžios viršūnėje daugiau moterų nei vyrų.

Nustebau televizoriaus ekrane po ilgos pertraukos išvydęs alaus reklamą. Tačiau, viskas teisėta?

Šiandieninėje Lietuvos padangėje matome „išgrynintą“ ekonominę, finansinę ir įsivažiuojančią socialinę krizę.

Neseniai apie savo veiklos sustabdymą pranešusi finansų maklerio įmonė „Finhill“ nustebino savo tinklalapyje paskelbusi, švelniai tariant, ne visai su savo veikla susijusių naujienų.

< Ankstesnis Kitas >

Rezultatai 1 - 20 is 51

reklama