reklama

reklama

Gediminas Dūda   
2011 02 08, 13:21
Rinkimai į savivaldybę: pagal ką rinktis kandidatą?

Image
Balsavimas
Kiekvieną dieną vis garsiau kalbama apie artėjančius savivaldos rinkimus. Žmonės laukia vasario mėnesio pabaigos, kuomet galės balsą atiduoti už savo mylimą kandidatą.

 

Labai gerai tiems, kurie kandidatų sąrašuose mato savo dėdę, tetą, sūnų ar dieduką...

Bet ką daryti tiems, kam visi kandidatai atrodo vienodi: ar saviškį reikia rinktis pagal tai, kurio nuotrauka didesnė miesto laikraštyje?

 

Į šį klausimą pabandžiau atsakyti ir aš – eilinis Lietuvos rinkėjas. Kadangi gyvenu Kaune, mano kandidatas ir bus vienas iš Kaune „besispausdinančių“ asmenų.

 

Kad patarčiau, nepiršdamas subjektyvios nuomonės, ir kitiems žmonėms, siūlau kandidatus į Kauno savivaldybę skirstyti į kelias grupes (jų saviraiškos prasme):

a)      „Kai kiti kalba, mes – dirbame“ – Konservatoriai;

b)      „Gavę sąraše pirmą numerį ir be darbų įrodėme esą lyderiai“ – Vieningieji kauniečiai;

c)      „Prie mūsų buvo gerai, dabar blogai, išrinkite mus ir vėl bus gerai“ – Liberalcentristai;

d)      „Viskas blogai, bet neturiu, ką pasiūlyti, kad būtų geriau, bet čia ne esmė...“ – Kęstutis Mikėnas;

 

Čia dažniausios mūsų gerbiamų kandidatų mintys, ką ir kaip reikia daryti, kad Kaunas būtų šviesesnis, geresnis ir modernesnis.

 

Gaila, kad kitų likusių daugiau nei 20 partijų ne tik neištarė savo „vizijos po rinkimų“, bet ir nuotraukų pašykštėjo, o tai bent pasižiūrėti būtų buvę įdomu, kaip žmonės atrodo.

 

Ko labiausiai pasigendu, tai realių diskusijų, ką ir kaip reikia daryti, kodėl atsiradę vienokios ar kitokios problemos ir kokie realūs jų sprendimo metodai, terminai.

 

Bet, tikriausiai, būsimi savivaldybės nariai nusprendę taip: išrinks ir žiūrėsim.

Tad taip ir padarome: išrenkame, o paskui pažiūrėsime, ką išsirinkome... tik ar ne bus kaip visada?

 

Šioje skiltyje dienoraštį galite rašyti ir Jūs. Savo tekstus siųskite el. paštu This email address is being protected from spam bots, you need Javascript enabled to view it

 

Verslosavaite.lt

 

  

Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Neburnok
Apsaugos kodas:* Code

VersloSavaite.lt pasilieka teisę šalinti reklaminius, nekultūringus, įžeidžiančius ar kitaip įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Paskelbusieji netinkamus komentarus gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

 

Susiję straipsniai:

 

reklama

apklausa

Ar per pastaruosius metus kilo jūsų darbo užmokestis?
 

reklama

reklama