reklama

reklama

Gediminas Dūda   
2010 03 05, 15:47
Verslosavaite.lt – 3 metai!

Gediminas Dūda
Gediminas Dūda
Ankstyvą 2007 metų kovo 5 d. rytą išplatinome pranešimą apie naujo verslo portalo „žybtelėjimą“ besivystančioje internetinėje žiniasklaidoje.

 

Kai pirmą dieną, be milijoninių investicijų reklamai, sulaukėme gana nemenko visuomenės susidomėjimo – atėjo 345 žmonės pasižiūrėti į mus. Nors bendrais mastais atėjo ir ne daug, bet atėjo tie, kurie ne tik supranta verslą, bet ir dirba jame t. y. paties portalo pobūdis neleido sau pritraukti tūkstantinės minios, kad atskleisti Zvonkės apatinių kolekcijai ar dar kartą pateikti „išaiškinimą“, kodėl „prisidirbo“ vienas ar kitas politikierius.

 

Įdomiausia buvo ne tai, kiek surinksime lankytojų per mėnesį ar dieną, bet kodėl čia jie ateis, nes daug kas „trimitavo“, kad ir toliau rinkoje lyderiais bus spauda, o internetas yra „trenktų“ reikalas.

 

Šiandien, praėjus trejiems metams, po mūsų „žybtelėjimo“, galime tvirtai sakyti: čia žmonės atėjo, ateina ir ateis dėl to, kad gali rasti viską apie tai, kas juos domina. Gali rasti ne tik naujienas, konsultacijas, bet ir peržiūrėję portalo naujienų archyvą daryti analizę kaip kinta rinka, kokie lūkesčiai, patirtis ir pan.

 

Šiandien verslo portale galime ir patys rašyti savo nuomonę, galime patys skelbti savo naujienas, galime matyti, ką daro partneriai ir konkurentai.

 

Pasinaudokime plačiomis galimybėmis kartu su Verslosavaite.lt!


 Šioje skiltyje dienoraštį galite rašyti ir Jūs. Savo tekstus siųskite el. paštu This email address is being protected from spam bots, you need Javascript enabled to view it This email address is being protected from spam bots, you need Javascript enabled to view it This email address is being protected from spam bots, you need Javascript enabled to view it .

Verslosavaite.lt

 

  
 

Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Neburnok
Apsaugos kodas:* Code

VersloSavaite.lt pasilieka teisę šalinti reklaminius, nekultūringus, įžeidžiančius ar kitaip įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Paskelbusieji netinkamus komentarus gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

 

Susiję straipsniai:

 

reklama

apklausa

Ar per pastaruosius metus kilo jūsų darbo užmokestis?
 

reklama

reklama