reklama

reklama

Tautvydas Padgurskas   
2009 09 09, 20:29
Kada pasirodys nealkoholinė degtinė?

Image
Sxc.hu nuotr.
Nustebau televizoriaus ekrane po ilgos pertraukos išvydęs alaus reklamą. Tačiau, viskas teisėta?

 

Taip, reklamuojamas nealkoholinis alus. Gudriai žaidžia aludariai? Juk brandas tai toks pat kaip ir įprasto alaus. Galima neabejoti, kad kitų Lietuvos alaus daryklų vadovai sukandę dantis žiūrėjo į išradingų konkurentų alaus reklamą ir netruks pasinaudoti šia idėja.

 

Reklaminius klipus jau matė ir alkoholio reklamą televizijoje sustabdęs Seimo Sveikatos reikalų komiteto pirmininkas Antanas Matulas. Jo manymu, dieną rodoma nealkoholinio alaus reklama pažeidžia įstatymus.

 

A.Matulas aludarius apskundė Valstybinei tabako ir alkoholio kontrolės tarnybai.

 

Laukime tęsinio. Tačiau, gal greitu metu pasirodys nealkoholinė degtinė? Įsijunkime televizorių ir žiūrėkime...

 

Šioje skiltyje dienoraštį galite rašyti ir Jūs. Savo tekstus siųskite el. paštu This email address is being protected from spam bots, you need Javascript enabled to view it .This email address is being protected from spam bots, you need Javascript enabled to view it  

 

 

Verslosavaite.lt

 

  

Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Neburnok
Apsaugos kodas:* Code

VersloSavaite.lt pasilieka teisę šalinti reklaminius, nekultūringus, įžeidžiančius ar kitaip įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Paskelbusieji netinkamus komentarus gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

 

Susiję straipsniai:

 

reklama

apklausa

Ar per pastaruosius metus kilo jūsų darbo užmokestis?
 

reklama

reklama