reklama

reklama

N. Budrio dienoraštis, Verslosavaite.lt   
2009 10 26, 19:26
Žinia apie apatinių dėvėjimą ir nedėvėjimą. Ar jau pasiekėme debilizmo viršūnę?

Image
Verslosavaite.lt nuotr.
Jei dugnas dar nepasiektas, tai jis jau tikrai nebetoli. Pirmadienį naujienų portale DELFI pavyko aptikti tikrą šiuolaikinės lietuviškos žiniasklaidos perlą.

 

Panašių perliukų pastaruoju metu pasitaiko tikrai nemažai – ypač, kai kalbama apie vienas intelektualiausių šiandienos laidų – „Rožių kerai“ ir „Supertortas“.

 

Nenuostabu, kad šios visapusiško bukumo kupinos laidos pagimdo ir panašią išliekamąją vertę turinčias žinutes bei straipsnelius, kuriuose anonsuojamos šios laidos. Tačiau tai, ką perskaičiau šiandien, be jokios abejonės pretenduoja į bukiausio visų laikų straipsnio titulą.

 

Negana to, kad jau pati tema „įkvepianti“, „žurnalistas“ irgi pasistengė kaip reikiant. Beje, kiek spėjau pastebėti, ši ypač svarbi žinia žaibiškai pasklido po „geltonąją“ interneto žiniasklaidą ir rimtųjų (?) portalų „geltonąsias“ rubrikas, bet jau nebeturėjau moralinių jėgų pasidomėti kaip ties šia gyvybiškai svarbia tema padirbėjo kiti „žurnalistai“.

 

Kviečiame ir Jus pasimėgauti šiuo šedevru:

 

I.Kazlauskaitė: kelnaičių nedėviu, kam jos man?

 

Kęstutis Juška

2009 spalio mėn. 26 d. 17:42

 

Pirmadienio popietę vykusiame „Supertorto“ filmavime diskusija įsiplieskė apie įžymybių apatinius. Moterys nesidrovėjo kalbėti, kokias kelnaites jos dėvi, kokios joms patinka labiausiai. Daugelio lūkesčius dar prieš įsibėgėjant diskusijai pranoko TV laidos administratorė Ingrida Kazlauskaitė, prasitarusi, jog nedėvi jokių kelnaičių.

 

Laidos įrašo metu kiekviena „Supertorto“ dalyvė drąsiai kalbėjo, ką mano apie I. Kazlauskaitės apatinius. „Galvoju, kad ji nešioja ištvirkusius apatinius“, - įtarė Rasa Kaušiūtė. „Nothing“ apatiniai, kai jos tokios kojos“, - TV laidos administratorę gyrė Daina Bilevičiūtė.

 

Godos Alijevos manymu, Ingrida atrodo kur kas geriau, kai nedėvi jokių apatinių. „Tau apatiniai reikalingi kaip prieskonis sugundyti, manau, tu daug geriau atrodytum be jų“, - kalbėjo G. Alijeva.

 

Dainininkės Evos manymu, I. Kazlauskaitė yra išlepinta žinomų tėvų dukra, kuri sau tikrai neleistų apatinių pirkti paprastame prekybos centre.

 

„Manau, kad jai apatiniai reikalingi lygiai dešimčiai minučių, o paskui jau jų nebereikia“, - nuomonę apie I. Kazlauskaitės apatinius išreiškė E.Vaitkevičė.

 

Ingrida prisipažino, kad vertinti kolegių apatinius – jai neįprasta užduotis. Esą I. Kazlauskaitė labiau domisi vyrų, o ne moterų apatiniais rūbais.

 

Replikuodama į Ingridos nuomonę apie apatinius, G. Alijeva prasitarė, kad nelabai kreipia dėmesio į savo apatinius rūbus. „Man jų reikia vos kelioms minutėms“, - atviravo G. Alijeva.

 

Dar prieš laidos filmavimą LNK grimerinėje TV laidos administratorė Ingrida Kazlauskaitė persimovė pėdkelnes. DELFI žurnalisto paklausta, ar mergina pasikeitė ir kelnaites prieš laidos filmavimą, kurios metu bus diskutuojama apie apatinius, mergina juodamasi atkirto: „Jokių kelnaičių aš nedėviu, kam jos man?“

 

Apklaustų vyrų manymu, G. Alijeva dėvi prabangiu apatinius. „Mano vyras išsiblaškęs, neatitaikytų man dydžio, nežinotų, „B“ ar „C“", - kalbėjo ji.

 

Beje, šio „straipsnio“ komentarai liudija, kad panašus šlamštas absoliučiai daugumai skaitytojų jau įgriso iki gyvo kaulo.

 

Verslosavaite.lt

 

  

Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Neburnok
Apsaugos kodas:* Code

VersloSavaite.lt pasilieka teisę šalinti reklaminius, nekultūringus, įžeidžiančius ar kitaip įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Paskelbusieji netinkamus komentarus gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

 

Susiję straipsniai:

 

reklama

apklausa

Ar per pastaruosius metus kilo jūsų darbo užmokestis?
 

reklama

reklama