reklama

reklama

Nerijus Budrys   
2009 09 17, 17:33
Dvi iš trijų – moterys

Image
Irena Degutienė
Lietuvos feministės gali švęsti. Pirmą kartą mūsų šalies istorijoje valdžios viršūnėje daugiau moterų nei vyrų.

 

Ironiška, kad tokia padėtis susiklostė išmetus iš posto garsios frazės „dabar aš esu vienas iš trijų aukščiausių pareigūnų“ autorių Arūną Valinską. Seimo pirmininko poste jį pakeitus Irenai Degutienei didžiausia valdžia Lietuvoje – du aukščiausi postai iš trijų svarbiausių – pateko į moterų rankas.

 

Taip pat nepamirškime, kad Krašto apsaugos ministerijai vadovauja Rasa Juknevičienė, o Finansų – Ingrida Šimonytė.

 

Tikras matriarchatas, pasakysite? Kažin ar ši situacija reiškia, kad lietuvių galvose staiga įvyko kažkoks lūžis. Pripažinimas, kad ir moterys gali vadovauti brendo iš lėto ir jau senokai. Tiesiog dabar susiklostė tokia situacija.

 

Tačiau, kaip ten bebūtų, tai vis tiek yra akivaizdus įrodymas, tų pokyčių, kurie Lietuvoje vyko požiūryje į moterį paskutiniaisiais dešimtmečiais.

 

Tikėkimės, kad šios valdžios moterys pateisins feminisčių taip mėgstamus teiginius, kad dailiajai lyčiai vadovaujant būna daugiau tvarkos, supratimo, tolerancijos ir kitų gerų dalykų.

 

Jei taip bus – mums visiems tik geriau.

 

Sėkmės Jums!

 

 Šioje skiltyje dienoraštį galite rašyti ir Jūs. Savo tekstus siųskite el. paštu This email address is being protected from spam bots, you need Javascript enabled to view it This email address is being protected from spam bots, you need Javascript enabled to view it .This email address is being protected from spam bots, you need Javascript enabled to view it

 

Verslosavaite.lt

 

  

Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Neburnok
Apsaugos kodas:* Code

VersloSavaite.lt pasilieka teisę šalinti reklaminius, nekultūringus, įžeidžiančius ar kitaip įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Paskelbusieji netinkamus komentarus gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

 

Susiję straipsniai:

 

reklama

apklausa

Ar per pastaruosius metus kilo jūsų darbo užmokestis?
 

reklama

reklama