Įmonių naujienos

Elektroninėse parduotuvėse prekių ieškantiems pirkėjams svarbu, kas ir kaip pristato jų pirkinius. Net 77 proc. vartotojų apsisprendimui pirkti elektroninėje parduotuvėje įtakos turi tai, kokia siuntų bendrovė pristatys jų įsigytas prekes.

Lietuvoje pradėta teikti nauja nuomos paslauga, kurios klientai naudosis jiems reikalinga įranga nerizikuodami prisiimti finansinių įsipareigojimų. Paslaugos „Be kredito“ klientams nereikia pateikti savo kredito istorijos – pakanka artimųjų rekomendacijų.

Siekdama padėti savo klientams ir darbuotojams sklandžiai pereiti prie naujos nacionalinės valiutos – euro, MAXIMA LT, UAB, remdamasi įgyta patirtimi kitose Baltijos šalyse, jau pradėjo įgyvendinti pasirengimo euro įvedimui veiksmų planą.

Nors darbuotojų nuomos paslaugų rinka mūsų šalyje auga gana sparčiai, vis dar atsiliekame nuo šalių, kuriose tokios paslaugos turi gilias ilgametes tradicijas.

Didžiausia Europoje mažmeninės prekybos avalyne įmonių grupė „Deichmann“ praėjusiais metais pardavė daugiau batų porų nei kada nors anksčiau.

Antroji pagal dydį Lietuvoje televizijos ir interneto tiekėja „Cgates“, kuriai priklauso „Mikrovisatos TV“ prekės ženklas, vasario 1 dieną atidarė dar vieną klientų aptarnavimo skyrių. Naujasis klientų aptarnavimo skyrius, įsikūręs Kauno prekybos ir pramogų centre „Akropolis“ (Karaliaus Mindaugo pr. 49), yra jau trečiasis laikinojoje sostinėje.

VšĮ „Saugi pradžia“ džiaugiasi, jog ketvirtus metus iš eilės vykstantis ir gražia tradicija spėjęs tapti projektas „Kalėdinės vaikų svajonės“ ir šiemet džiugino spalvingais atvirukais, o vaikus – dovanomis.

Pristatyta pirmoji lietuviškų el. parduotuvių apžvalga, kurioje surinkta informacija apie daugiau nei 150 Lietuvoje veikiančių el. parduotuvių, siūlančių įvairaus pobūdžio prekes.

Vilniaus „Akropolyje“ įsikūrusi vyrams ir moterims skirtos aprangos bei aksesuarų parduotuvė „Reserved“ naujus metus pradeda didesniu prekybos plotu. Dar praeitų metų balandžio mėnesį duris atvėrusi naujos koncepcijos parduotuvė nusprendė plėstis ir savo plotą didinti maždaug 10 proc., iki 1087 kv. metrų.

Didžiausio restoranų tinklo Baltijos šalyse bei Suomijoje “Hesburger” apyvarta Lietuvoje 2013 m. sudarė 36 milijonus litų. Lyginant  su 2012-aisiais, restoranų tinklo apyvarta pernai augo 13,2 procento, ir tai yra didžiausias augimas tarp trijų Baltijos šalių (Latvijoje - 11,35 proc., o Estijoje - 9,9 proc.).

Miesto stiliaus centras „Europa“ į 2014-uosius įžengė ne tik su 12 proc. išaugusia nuomininkų apyvarta, bet ir su naujienomis.

Paskutinį 2013 m. ketvirtį Baltijos šalių oro bendrovė „airBaltic“ pasiekė penkių metų punktualumo rekordą. Spalį 91,7 proc. oro bendrovės skrydžių tikslą pasiekė nevėluodami arba vėluodami ne daugiau nei 15 minučių. Lapkritį tokių skrydžių buvo 96,2 proc., o gruodį – 93,2 procento.

Per pastarąjį pusmetį telekomunikacijų bendrovė „Bitė Lietuva“ beveik padvigubino savo 3G tinklo padengiamą nuo 32,2 proc. iki 60 proc. Lietuvos teritorijos. Per šį laikotarpį bendrovė įrengė 70 naujų ir specialiai šalies regionams pritaikytų bazinių stočių. Iš viso per 2013 m. „Bitė“ įrengė 180 bazinių stotelių ir į tinklo tobulinimą investavo daugiau nei 31 mln. litų.

Nuo šiandien, į antros pagal dydį interneto ir televizijos tiekėjos „Cgates“ eterį sugrįžta kultinių serialų kanalas „Fox“. Kartu su šiuo pasikeitimu žiūrovų laukia ir dar viena naujiena – pramoginis kanalas „STS“ rusų kalba.

Didžiausias restoranų tinklas Baltijos šalyse ir Suomijoje „Hesburger“ praėjusį šeštadienį atidarė 12-ąjį restoraną Kaune, Karaliaus Mindaugo g. 49. Tai yra 37-asis bendrovės restoranas Lietuvoje ir 108-asis Baltijos šalyse. Bendrovė į naująjį restoraną investavo daugiau kaip 1,4 mln. litų.

Visame pasaulyje išpopuliarėti spėjusios momentinės parduotuvės (ang. pop-up) vis dažniau pastebimos ir Lietuvos rinkoje. Dažniausiai prekybos centruose kelioms savaitėms ar mėnesiams atsidarantys prekybos taškai – ne tik šiuolaikiškas verslo sprendimas, bet ir unikali galimybė vartotojui susipažinti su garsiais prekių ženklais.

Rytoj, penktadienį, Kaune atidaroma nauja šių metų vasaros pradžioje Lietuvoje veikti pradėjusio tinklo „Fresh Market“ parduotuvė. Tai devintasis tinklui priklausantis prekybos centras.

Nuo šiol kauniečiai gali išbandyti naują pramogą mieste – vakarienę visiškoje tamsoje. Galimybę pajusti kitokio valgymo ypatumus suteikia restoranas „Daugirdas“, pradėjęs organizuoti vakarienės tamsoje renginius Kaune.

Antrą kartą Kaune surengta Žalioji knygų akcija baigėsi penktadienį medelių sodinimu Karaliaus Mindaugo prospekte.

Medeliai nuo pat ryto bus sodinami prospekto atkarpoje nuo S. Daukanto gatvės pėsčiųjų tilto į Nemuno salą iki I. Kanto gatvės. Liepaites sodins akcijos organizatoriai, savivaldybės darbuotojai, atvyks ir Kauno meras Andrius Kupčinskas.

< Ankstesnis Kitas >

Rezultatai 21 - 40 is 1815

reklama