reklama

reklama

Įmonių naujienos

Pristatyta pirmoji lietuviškų el. parduotuvių apžvalga, kurioje surinkta informacija apie daugiau nei 150 Lietuvoje veikiančių el. parduotuvių, siūlančių įvairaus pobūdžio prekes.

Vilniaus „Akropolyje“ įsikūrusi vyrams ir moterims skirtos aprangos bei aksesuarų parduotuvė „Reserved“ naujus metus pradeda didesniu prekybos plotu. Dar praeitų metų balandžio mėnesį duris atvėrusi naujos koncepcijos parduotuvė nusprendė plėstis ir savo plotą didinti maždaug 10 proc., iki 1087 kv. metrų.

Didžiausio restoranų tinklo Baltijos šalyse bei Suomijoje “Hesburger” apyvarta Lietuvoje 2013 m. sudarė 36 milijonus litų. Lyginant  su 2012-aisiais, restoranų tinklo apyvarta pernai augo 13,2 procento, ir tai yra didžiausias augimas tarp trijų Baltijos šalių (Latvijoje - 11,35 proc., o Estijoje - 9,9 proc.).

Miesto stiliaus centras „Europa“ į 2014-uosius įžengė ne tik su 12 proc. išaugusia nuomininkų apyvarta, bet ir su naujienomis.

Paskutinį 2013 m. ketvirtį Baltijos šalių oro bendrovė „airBaltic“ pasiekė penkių metų punktualumo rekordą. Spalį 91,7 proc. oro bendrovės skrydžių tikslą pasiekė nevėluodami arba vėluodami ne daugiau nei 15 minučių. Lapkritį tokių skrydžių buvo 96,2 proc., o gruodį – 93,2 procento.

Per pastarąjį pusmetį telekomunikacijų bendrovė „Bitė Lietuva“ beveik padvigubino savo 3G tinklo padengiamą nuo 32,2 proc. iki 60 proc. Lietuvos teritorijos. Per šį laikotarpį bendrovė įrengė 70 naujų ir specialiai šalies regionams pritaikytų bazinių stočių. Iš viso per 2013 m. „Bitė“ įrengė 180 bazinių stotelių ir į tinklo tobulinimą investavo daugiau nei 31 mln. litų.

Nuo šiandien, į antros pagal dydį interneto ir televizijos tiekėjos „Cgates“ eterį sugrįžta kultinių serialų kanalas „Fox“. Kartu su šiuo pasikeitimu žiūrovų laukia ir dar viena naujiena – pramoginis kanalas „STS“ rusų kalba.

Didžiausias restoranų tinklas Baltijos šalyse ir Suomijoje „Hesburger“ praėjusį šeštadienį atidarė 12-ąjį restoraną Kaune, Karaliaus Mindaugo g. 49. Tai yra 37-asis bendrovės restoranas Lietuvoje ir 108-asis Baltijos šalyse. Bendrovė į naująjį restoraną investavo daugiau kaip 1,4 mln. litų.

Visame pasaulyje išpopuliarėti spėjusios momentinės parduotuvės (ang. pop-up) vis dažniau pastebimos ir Lietuvos rinkoje. Dažniausiai prekybos centruose kelioms savaitėms ar mėnesiams atsidarantys prekybos taškai – ne tik šiuolaikiškas verslo sprendimas, bet ir unikali galimybė vartotojui susipažinti su garsiais prekių ženklais.

Rytoj, penktadienį, Kaune atidaroma nauja šių metų vasaros pradžioje Lietuvoje veikti pradėjusio tinklo „Fresh Market“ parduotuvė. Tai devintasis tinklui priklausantis prekybos centras.

Nuo šiol kauniečiai gali išbandyti naują pramogą mieste – vakarienę visiškoje tamsoje. Galimybę pajusti kitokio valgymo ypatumus suteikia restoranas „Daugirdas“, pradėjęs organizuoti vakarienės tamsoje renginius Kaune.

Antrą kartą Kaune surengta Žalioji knygų akcija baigėsi penktadienį medelių sodinimu Karaliaus Mindaugo prospekte.

Medeliai nuo pat ryto bus sodinami prospekto atkarpoje nuo S. Daukanto gatvės pėsčiųjų tilto į Nemuno salą iki I. Kanto gatvės. Liepaites sodins akcijos organizatoriai, savivaldybės darbuotojai, atvyks ir Kauno meras Andrius Kupčinskas.

Šiandien, spalio 24 d., Valstybinis studijų fondas (Fondas) konferencijoje paminės savo veiklos 20-metį.

Didžiausias restoranų tinklas Baltijos šalyse “Hesburger” savo klientams siūlo rudeninio derliaus morkytes užaugintas Baltijos regione. “SunCrisp” mažųjų morkyčių derlius nuimtas Latvijoje, yra tiekiamas į visus 34 Lietuvoje veikiančius “Hesburger” restoranus, o taip pat ir visus kitus Baltijos šalių regione.

Baltijos šalių oro bendrovės „airBaltic“ keleiviai galės pasirinkti skrydžio metu patiekiamus valgius. Nauja maisto užsakymo sistema klientai gali pasinaudoti užsisakę vietą lėktuve.

Ne gyvybės draudimo bendrovė BTA apdraudė Luvro muziejaus parodą, kuri rugsėjo 6 d., penktadienį bus atidaryta ir rodoma Vilniuje, Vilniaus paveikslų galerijoje. Apdraustas parodos transportavimas ir eksponavimas, tuo tarpu apdraustų kūrinių vertė yra 57 mln. litų.

Didžiausias restoranų tinklas "Hesburger" Baltijos šalyse bei Suomijoje trečiadienį atidarė restoraną Vilniaus rajone.

Ketvirtadienį, rugpjūčio 8 d., Jonavoje po rekonstrukcijos atidaryta MAXIMA X parduotuvė, kurios bendras plotas sudaro daugiau kaip 1040 kvadratinių metrų. Investicijos į atnaujintą parduotuvę siekia 3 milijonus litų, joje sukurta 20 naujų darbo vietų.

Tyrimų bendrovės „Berent“ atlikto tyrimo duomenimis, lietuviai, rinkdamiesi paslaugų teikėją, naudingą ir reikiamą informaciją internete randa taip pat dažnai, kaip ir naudodamiesi šeimos narių ar draugų rekomendacijomis – taip atsakė 40 proc. respondentų.

< Ankstesnis Kitas >

Rezultatai 21 - 40 is 1808

reklama

apklausa

Ar per pastaruosius metus kilo jūsų darbo užmokestis?
 

reklama

reklama