VersloSavaite.lt   
2013 12 30, 12:14
„Hesburger“ šį savaitgalį Kaune atidarė 12-ąjį restoraną

Didžiausias restoranų tinklas Baltijos šalyse ir Suomijoje „Hesburger“ praėjusį šeštadienį atidarė 12-ąjį restoraną Kaune, Karaliaus Mindaugo g. 49. Tai yra 37-asis bendrovės restoranas Lietuvoje ir 108-asis Baltijos šalyse. Bendrovė į naująjį restoraną investavo daugiau kaip 1,4 mln. litų.

 

„Džiaugiamės galėdami padovanoti savo klientams Kalėdinę dovaną - atidaryti dar vieną restoraną Kaune bei padaryti mūsų produkciją padaryti dar pasiekiamą. Norime, kad mūsų restoranai būtų patogiose vietose, todėl paskutinįjį restoraną atidarėme viename didžiausių Kauno prekybos centrų. Klientai mūsų patiekalais gali mėgautis tiek didžiuosiuose miestuose, tiek mažesniuose miesteliuose, ar tiesiog keliaudami po šalį“, - teigė „Hesburger“ plėtros direktorė Ieva Salmela.

 

Šių metų gruodį bendrovė atidarė keletą restoranų Lietuvoje. Vienas restoranas duris atvėrė Vilniuje Ukmergės gatvėje, kiti du – Kaune, Baltų prospekte bei prekybos centre „Akropolis“. Investicijos į šiuos tris taškus siekė apie 15,4 milijonus litų, juose pradėjo dirbti 45 žmonės. Šiandien 65 proc. visų šalies „Hesburger“ restoranų lankytojus aptarnauja Vilniuje ir Kaune, abiejuose miestuose yra po dvylika tinklo taškų.

 

Investicijos į paskutinį restoraną, atidarytą Kauno prekybos centre „Akropolis“, siekia 1,4 mln. litų. Restorano plotas yra 134 m², jame įrengtos 42 sėdimos vietos. Bendrovė įdarbino 15 naujų darbuotojų.

 

Šiuo metu Lietuvoje veikia 37, Baltijos šalyse – 108, o Suomijoje - net 278 „Hesburger“ restoranai. Baltijos šalių restoranuose darbuojasi apie 1100 žmonių.

 

Verslosavaite.lt

 

  

 

reklama