reklama

reklama

Įmonių naujienos

Rugpjūčio 1 d. prekybos centre „Prisma“, esančiame Jonavos g. 60, duris atvėrė grožio namai „Ditė“. Šventiškai nusiteikęs salono kolektyvas dovanojo ne tik šypsenas, bet ir teikė įvairių sričių nemokamas konsultacijas bei galimybę stebėti skirtingų paslaugų eigą.

Viena didžiausių Lietuvoje moteriškų viršutinių drabužių siuvimo įmonė AB „Kauno Baltija“ paskelbė apie 2013 m. pirmojo pusmečio apyvartą. Ji siekia 8,5 mln. litų. 

Draudikų duomenimis, draudimo polisų pardavimai internetu per antrąjį šių metų ketvirtį išaugo dvigubai lyginant su šių metų pirmuoju ketvirčiu. Kas dešimtas draudimo bendrovės BTA klientas apsidraudžia internetu.

Ne gyvybės draudimo bendrovės BTA statistikos duomenimis, šįmet daugiausia pavojų lietuvaičių tyko Egipte. Lyginant su 2011-taisiais, pernai šioje šalyje nukentėjo 18 procentų daugiau lietuvių. Tuo tarpu vien per pirmąjį šių metų pusmetį žalų  užfiksuota gerokai daugiau nei 2012-taisiais.

Vilniuje jau važinėja „Pildyk Smart Taxi“ automobiliai, kuriuose mokama ne už nuvažiuotą atstumą, o už kelionės laiką – po 2 ct už minutę. Tokią paslaugą vilniečiams pasiūlė „Smart Taxi“ kartu su išankstinio mokėjimo mobiliojo ryšio paslauga „Pildyk“.

Nors Lietuvos bankas Statinio statybos techninio prižiūrėtojo civilinės atsakomybės privalomojo draudimo taisykles paskelbė 2012 m. rudenį, „BTA Insurance Company“  yra viena pirmųjų įmonių Lietuvoje, pradėjusių teikti šią paslaugą. Šią paslaugą draudimo bendrovė klientams pradėjo siūlyti šių metų gegužės 23 dieną.

Telekomunikacijų bendrovė „Tele2” antrąjį šių metų ketvirtį rezultatus labiausiai pagerino verslo klientų segmente. Jų skaičius „Tele2” pasiekė 126,6 tūkst. ir buvo 16,2 proc. didesnis nei prieš metus.

Užsienyje atostogaujantys ir keliaujantys tautiečiai iškilusius klausimus vis dažniau sprendžia ne telefonu, o socialiniame tinkle „Facebook“.

BTA duomenimis, 83% iš visų gautų pranešimų apie Didžiojoje Britanijoje sukeltus eismo įvykius pateikia klientai iš Lietuvos, tuo tarpu latvių pateikiamų pranešimų buvo tik 8%.

Antroji pagal dydį šviesolaidinio interneto ir mokamos televizijos paslaugų teikėja Lietuvoje „Cgates“ planuoja svarbius pokyčius bei pradeda vystyti išmaniosios televizijos paslaugas.

Telekomunikacijų bendrovės „Bitė Lietuva“ klientai internete gali naršyti iki dviejų kartų didesniu greičiu. „Bitė“ atnaujino visą savo mobiliojo interneto tinklą, todėl spartesnį duomenų siuntimą nuo birželio mėn. gali išmėginti beveik visi „Bitės“ vartotojai Lietuvoje.

Europos bendrovės „ERGO Life Insurance“ statistika atspindi, kad dažniau nei kas trečias paskolą imantis klientas pasirūpina draudimo apsauga ir kaupimu ateičiai. Gyvybės draudimas tarp pasirašančiųjų būsto paskolų sutartis šiemet augo 15 proc.

Artėjant Joninių savaitgaliui, Vilijampolės turgus kauniečius ketvirtadienį kviečia į specialią vakarinio apsipirkimo fiestą, kuri truks net iki 21 val.

Draudimo ekspertai pastebi dažną vairuotojų siekį kokiu nors būdu sumažinti transporto priemonių (kasko) draudimo kainą. Neretai tai būna draudimo paslaugų paketo mažinimas, užsisakant siauresnę draudimo apsaugą.

Didžiausias restoranų tinklas "Hesburger" Baltijos šalyse bei Suomijoje šią savaitę atidarė 10 restoraną Kaune. Tai 100 – asis restoranas Baltijos šalyse bei 33-iasis Lietuvoje. Bendrovė į naują restoraną investavo 3,45 mln. litų.

Paaiškėjo 2013 m. Lietuvos ne gyvybės draudimo sektoriaus klientų aptarnavimo kokybės tyrimo rezultatai. Lietuvoje geriausiai klientus aptarnauja „If draudimas“, antrąją vietą pagal aptarnavimo kokybę užėmė „PZU Lietuva“, trečiąją – „Gjensidige Baltic“.

UAB „SDG“ - lyderė tarp konsultacijų kompanijų Lietuvoje. Įmonė tų pačių kokybės principų laikosi ir organizuodama renginius už darbinės veiklos ribų – SDG komanda Kauno maratone 2013 pretenduoja į Mero taurę, kuri atiteks gausiausiai maratono komandai.

Lietuvoje jau 22-jus metus veikiančios visuomeninės organizacijos „Gelbėkit vaikus“ veiklai daugelis šalies gyventojų aukoja ne tik įvairių viešų projektų ir akcijų metu, bet ir į aukų dėžutes, stovinčias prekybos centruose, kavinėse, viešbučiuose, oro uostuose ir kitose žmonių susibūrimo vietose.

„PZU Lietuva“, įvertindama meteorologų prognozes apie artėjančią audringą vasarą, primena, kad bendrovės Ryšių su klientais valdymo centras dirba be poilsio dienų ir yra pasirengęs registruoti pranešimus apie įvykius visą parą.

Lietuvos turto draudimo rinka ateityje tik augs, teigia ne gyvybės draudimo bendrovės „BTA Insurance Company” SE filialo Lietuvoje direktorius Tadeušas Podvorski.

< Ankstesnis Kitas >

Rezultatai 41 - 60 is 1808

reklama

apklausa

Ar per pastaruosius metus kilo jūsų darbo užmokestis?
 

reklama

reklama