Įmonių naujienos

Šiandien, spalio 24 d., Valstybinis studijų fondas (Fondas) konferencijoje paminės savo veiklos 20-metį.

Didžiausias restoranų tinklas Baltijos šalyse “Hesburger” savo klientams siūlo rudeninio derliaus morkytes užaugintas Baltijos regione. “SunCrisp” mažųjų morkyčių derlius nuimtas Latvijoje, yra tiekiamas į visus 34 Lietuvoje veikiančius “Hesburger” restoranus, o taip pat ir visus kitus Baltijos šalių regione.

Baltijos šalių oro bendrovės „airBaltic“ keleiviai galės pasirinkti skrydžio metu patiekiamus valgius. Nauja maisto užsakymo sistema klientai gali pasinaudoti užsisakę vietą lėktuve.

Ne gyvybės draudimo bendrovė BTA apdraudė Luvro muziejaus parodą, kuri rugsėjo 6 d., penktadienį bus atidaryta ir rodoma Vilniuje, Vilniaus paveikslų galerijoje. Apdraustas parodos transportavimas ir eksponavimas, tuo tarpu apdraustų kūrinių vertė yra 57 mln. litų.

Didžiausias restoranų tinklas "Hesburger" Baltijos šalyse bei Suomijoje trečiadienį atidarė restoraną Vilniaus rajone.

Ketvirtadienį, rugpjūčio 8 d., Jonavoje po rekonstrukcijos atidaryta MAXIMA X parduotuvė, kurios bendras plotas sudaro daugiau kaip 1040 kvadratinių metrų. Investicijos į atnaujintą parduotuvę siekia 3 milijonus litų, joje sukurta 20 naujų darbo vietų.

Tyrimų bendrovės „Berent“ atlikto tyrimo duomenimis, lietuviai, rinkdamiesi paslaugų teikėją, naudingą ir reikiamą informaciją internete randa taip pat dažnai, kaip ir naudodamiesi šeimos narių ar draugų rekomendacijomis – taip atsakė 40 proc. respondentų.

Rugpjūčio 1 d. prekybos centre „Prisma“, esančiame Jonavos g. 60, duris atvėrė grožio namai „Ditė“. Šventiškai nusiteikęs salono kolektyvas dovanojo ne tik šypsenas, bet ir teikė įvairių sričių nemokamas konsultacijas bei galimybę stebėti skirtingų paslaugų eigą.

Viena didžiausių Lietuvoje moteriškų viršutinių drabužių siuvimo įmonė AB „Kauno Baltija“ paskelbė apie 2013 m. pirmojo pusmečio apyvartą. Ji siekia 8,5 mln. litų. 

Draudikų duomenimis, draudimo polisų pardavimai internetu per antrąjį šių metų ketvirtį išaugo dvigubai lyginant su šių metų pirmuoju ketvirčiu. Kas dešimtas draudimo bendrovės BTA klientas apsidraudžia internetu.

Ne gyvybės draudimo bendrovės BTA statistikos duomenimis, šįmet daugiausia pavojų lietuvaičių tyko Egipte. Lyginant su 2011-taisiais, pernai šioje šalyje nukentėjo 18 procentų daugiau lietuvių. Tuo tarpu vien per pirmąjį šių metų pusmetį žalų  užfiksuota gerokai daugiau nei 2012-taisiais.

Vilniuje jau važinėja „Pildyk Smart Taxi“ automobiliai, kuriuose mokama ne už nuvažiuotą atstumą, o už kelionės laiką – po 2 ct už minutę. Tokią paslaugą vilniečiams pasiūlė „Smart Taxi“ kartu su išankstinio mokėjimo mobiliojo ryšio paslauga „Pildyk“.

Nors Lietuvos bankas Statinio statybos techninio prižiūrėtojo civilinės atsakomybės privalomojo draudimo taisykles paskelbė 2012 m. rudenį, „BTA Insurance Company“  yra viena pirmųjų įmonių Lietuvoje, pradėjusių teikti šią paslaugą. Šią paslaugą draudimo bendrovė klientams pradėjo siūlyti šių metų gegužės 23 dieną.

Telekomunikacijų bendrovė „Tele2” antrąjį šių metų ketvirtį rezultatus labiausiai pagerino verslo klientų segmente. Jų skaičius „Tele2” pasiekė 126,6 tūkst. ir buvo 16,2 proc. didesnis nei prieš metus.

Užsienyje atostogaujantys ir keliaujantys tautiečiai iškilusius klausimus vis dažniau sprendžia ne telefonu, o socialiniame tinkle „Facebook“.

BTA duomenimis, 83% iš visų gautų pranešimų apie Didžiojoje Britanijoje sukeltus eismo įvykius pateikia klientai iš Lietuvos, tuo tarpu latvių pateikiamų pranešimų buvo tik 8%.

Antroji pagal dydį šviesolaidinio interneto ir mokamos televizijos paslaugų teikėja Lietuvoje „Cgates“ planuoja svarbius pokyčius bei pradeda vystyti išmaniosios televizijos paslaugas.

Telekomunikacijų bendrovės „Bitė Lietuva“ klientai internete gali naršyti iki dviejų kartų didesniu greičiu. „Bitė“ atnaujino visą savo mobiliojo interneto tinklą, todėl spartesnį duomenų siuntimą nuo birželio mėn. gali išmėginti beveik visi „Bitės“ vartotojai Lietuvoje.

Europos bendrovės „ERGO Life Insurance“ statistika atspindi, kad dažniau nei kas trečias paskolą imantis klientas pasirūpina draudimo apsauga ir kaupimu ateičiai. Gyvybės draudimas tarp pasirašančiųjų būsto paskolų sutartis šiemet augo 15 proc.

Artėjant Joninių savaitgaliui, Vilijampolės turgus kauniečius ketvirtadienį kviečia į specialią vakarinio apsipirkimo fiestą, kuri truks net iki 21 val.

< Ankstesnis Kitas >

Rezultatai 41 - 60 is 1815

reklama