CGates   
2014 01 09, 18:22
„Cgates“ žiūrovams siūlo du naujus kanalus

Nuo šiandien, į antros pagal dydį interneto ir televizijos tiekėjos „Cgates“ eterį sugrįžta kultinių serialų kanalas „Fox“. Kartu su šiuo pasikeitimu žiūrovų laukia ir dar viena naujiena – pramoginis kanalas „STS“ rusų kalba.

 

Šios dvi programos įtrauktos į pagrindinį kanalų rinkinį, tad jas TV paslaugos vartotojai galės žiūrėti be papildomų mokesčių. Atnaujinę automatinę kanalų paiešką, „Fox“ ir „STS“ programas „Cgates“ klientai matys visoje Lietuvoje.

reklama

 

„Atnaujindami retransliuojamų kanalų tinklelį, stengiamės klientams pasiūlyti kuo originalesnį, įvairesnį, kokybišką ir naujausią TV turinį, – sako „Cgates“ rinkodaros departamento vadovas Vygantas Tutlys. – Televizijos žiūrovų auditorija įvairi: vaikai gali mėgautis animacijos programomis, vyresniesiems labiau patinka dokumentika, o jaunimas šiais laikais žiūri net po kelis serialus vienu metu. Tad tikimės, jog ir „Fox“ programa, su naujausiu, jau pamėgtu turiniu, pritrauks dar daugiau jaunosios kartos atstovų“.

 

Į „Cgates“ eterį sugrįžtantis „Fox“ kanalas – tai kokybiško komercinio turinio mėgėjams skirta programa. „Fox“ priklauso „Fox Entertaiment“ grupei ir legendinei „20th Century Fox“ šeimai. Žiūrovų pamėgta programa nuolat džiugina įvairiausių žanrų filmais, žiūrovų ir kritikų įvertintais naujausiais serialais, karščiausiomis kino industrijos naujienomis, kurios pasiekia Lietuvos žiūrovus iš karto po to, kai pristatomos JAV. Ilgus žiemos vakarus žiūrovai galės praskaidrinti geriausiais šio kanalo serialais, tokiais kaip „Bręstantis blogis“, „Du su puse vyro“, „Įtariamasis“, „Gyveno kartą“, „Deksteris“ ir kt.

 

Naujasis kanalas rusų kalba „STS“ (CTC) – tai pramoginė televizijos programa, lepinsianti žiūrovus sėkmingiausiais serialais, situacijų komedijomis, muzikinėmis pramoginėmis laidomis ar dramomis. Žiūrovai čia išvys pamėgtas komedijas „Devintasis dešimtmetis“, „Viena už visus“, „Tėčio dukros“, „Lavrovos metodas“ ir kt.

 

Daugiau nei 20 metų Lietuvoje veikianti kompanija „Cgates“ teikia televizijos ir interneto tiekimo paslaugas 500 tūkst. gyventojų Vilniuje, Kaune, Alytuje, Marijampolėje, Šilutėje, Vilkaviškyje bei Lentvaryje.

 

Tai yra bendrovės pranešimas spaudai. Pranešimų spaudai turinio VersloSavaite.lt neredaguoja. Už pranešimo turinį atsako jį paskelbusi bendrovė. Savo bendrovės pranešimus siųskite el. paštu This email address is being protected from spam bots, you need Javascript enabled to view it .

 

Verslosavaite.lt

 

  

 

VersloSavaite.lt pasilieka teisę šalinti reklaminius, nekultūringus, įžeidžiančius ar kitaip įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Paskelbusieji netinkamus komentarus gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

 

Susiję straipsniai: