VersloSavaite.lt   
2014 01 13, 18:36
„airBaltic“ pasiekė punktualumo rekordą

Paskutinį 2013 m. ketvirtį Baltijos šalių oro bendrovė „airBaltic“ pasiekė penkių metų punktualumo rekordą. Spalį 91,7 proc. oro bendrovės skrydžių tikslą pasiekė nevėluodami arba vėluodami ne daugiau nei 15 minučių. Lapkritį tokių skrydžių buvo 96,2 proc., o gruodį – 93,2 procento.

 

„Klientų pasitenkinimas yra mūsų pagrindinis tikslas. Patogūs, patikimi ir punktualūs skrydžiai užtikrina, kad „airBaltic“ klientai savo kelionės tikslą pasieks laiku ar net anksčiau. Todėl vykstantys su „airBaltic“ gali lengvai suspėti į susitikimus, jungiamuosius skrydžius ar laiku sugrįžti pas savo šeimas ir draugus. Didžiuojamės savo klientams galėdami pasiūlyti vis punktualesnius skrydžius į ir iš 60 oro uostų Europoje, Artimuosiuose Rytuose, Rusijoje ir NVS šalyse“, – sako „airBaltic“ generalinis direktorius Martinas Gaussas.

 

Gruodį pasiektas 93,2 proc. punktualumo rodiklis reiškia, kad 93 „airBaltic“ skrydžiai iš 100 įvyko laiku ar vėluodami ne daugiau nei 15 minučių.

 

2009 m. „airBaltic“ pirmoji Europoje pristatė ankstyvesnio atvykimo garantiją. Ji bendrovės keleiviams užtikrina papildomų priedų, jei skrydis vėlavo.

 

Oro bendrovė skraido į daugiau kaip 60 Europos, Skandinavijos, Rusijos, NVS šalių ir Artimųjų Rytų miestų. Lietuvoje „airBaltic“ skrydžius vykdo iš Vilniaus, Kauno ir Palangos oro uostų.

 

 Tai yra bendrovės pranešimas spaudai. Pranešimų spaudai turinio VersloSavaite.lt neredaguoja. Už pranešimo turinį atsako jį paskelbusi bendrovė. Savo bendrovės pranešimus siųskite el. paštu This email address is being protected from spam bots, you need Javascript enabled to view it .

 

Verslosavaite.lt

 

  

VersloSavaite.lt pasilieka teisę šalinti reklaminius, nekultūringus, įžeidžiančius ar kitaip įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Paskelbusieji netinkamus komentarus gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

 

Susiję straipsniai:

 

reklama