VersloSavaite.lt   
2014 05 15, 23:02
Euro įvedimui ruošiasi ir „Maxima“

Siekdama padėti savo klientams ir darbuotojams sklandžiai pereiti prie naujos nacionalinės valiutos – euro, MAXIMA LT, UAB, remdamasi įgyta patirtimi kitose Baltijos šalyse, jau pradėjo įgyvendinti pasirengimo euro įvedimui veiksmų planą.

 

Numatoma iki euro įvedimo apmokyti beveik 4 tūkst. bendrovės darbuotojų, kad šie būtų pasirengę patys dirbti su naująja valiuta ir padėti prie jos prisitaikyti klientams.

 

„Euro įvedimo laikotarpis bus nelengvu iššūkiu tiek mūsų klientams, tiek ir mūsų darbuotojams. Norime, kad perėjimas nuo lito prie euro praeitų sklandžiai, todėl tam ruošiamės atsakingai ir gerokai iš anksto. Mums svarbu išmokyti dirbti savo darbuotojus su naująja valiuta, taip pat parengti juos suteikti visą reikiamą informaciją klientams apie kainas, jų konvertavimą ir taip padėti jiems lengviau prisitaikyti prie naujosios valiutos“, – sako MAXIMA LT, UAB Generalinis direktorius Arūnas Zimnickas.

 

Padedant „Lietuvos banko“ specialistams  bus apmokyta 70 įmonės darbuotojų. Vėliau, perėmus jų patirtį, prekybos tinklas darbuotojus mokys pats. Iš viso MAXIMA LT savo lėšomis ketina apmokyti beveik 4000 kasininkų-pardavėjų, parduotuvių vadovų ir apsaugos darbuotojų, kurie tiesiogiai dirbs su naująja valiuta ir bendraus su klientais.

 

Tam MAXIMA LT  rengia specialią mokymų programą, kuria vadovaujantis tinklo darbuotojai  ne tik bus supažindinti su euru, jo skiriamaisiais, saugos požymiais, bet ir jiems pateikiamos parengtos konkrečios darbo su kasos aparatais, kasdienių finansinių operacijų atlikimo nauja valiuta instrukcijos. Mokymų programoje ypatingas dėmesys bus skiriamas teoriškai bei praktiškai pasirengti prekybininkams sunkiausiam laikotarpiui – pirmosioms dviem savaitėms po euro įvedimo, kai pirkėjai galės atsiskaitinėti abiem valiutomis.

 

MAXIMA LT darbuotojai bus rengiami ir bendrauti su klientais – suteikti jiems informaciją apie naująją valiutą, produktų ir prekių kainų konvertavimą iš litų į eurus, kainų nurodymą etiketėse ir pan. Papildomai klientams įmonėje bus steigiama ir nemokama informacinė linija.

 

MAXIMA Latvija patirtis rodo, kad kaimyninėje šalyje euro įvedimui bendrovė pasirengė tinkamai ir nauja valiuta MAXIMA prekybos tinkle Latvijoje funkcionuoja sklandžiai. Latvijoje pasiteisinusį euro integracijos planą bendrovė taikys ir Lietuvoje.

 

Šiuo metu Lietuvoje veikia 231 MAXIMA parduotuvė. Kasdien jose apsilanko apie 550 tūkstančių klientų. Visose MAXIMA parduotuvėse Lietuvoje ir įmonės administracijoje dirba daugiau kaip 16 tūkstančių darbuotojų.

 

VersloSavaite.lt pasilieka teisę šalinti reklaminius, nekultūringus, įžeidžiančius ar kitaip įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Paskelbusieji netinkamus komentarus gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

 

Susiję straipsniai: