Žalioji akcija   
2013 10 24, 14:01
Penktadienį Kauno Karaliaus Mindaugo prospekte vyks liepų alėjos atsodinimo darbai

Medeliai nuo pat ryto bus sodinami prospekto atkarpoje nuo S. Daukanto gatvės pėsčiųjų tilto į Nemuno salą iki I. Kanto gatvės. Liepaites sodins akcijos organizatoriai, savivaldybės darbuotojai, atvyks ir Kauno meras Andrius Kupčinskas.

 

Iš viso šioje atkarpoje vietoj nudžiūvusių ar nuniokotų medelių planuojama pasodinti apie 55 sodinukus. Dalis jų nupirkta už lėšas, gautas pardavus Žaliosios knygų akcijos metu kauniečių paaukotas knygas.

 

Per beveik septynis akcijos mėnesius kauniečiai į miesto seniūnijas ir Knygų turgų atnešė beveik 20 tūkst. knygų.

 

„Esame dėkingi miestiečiams, kad jie ir vėl aktyviai dalyvavo akcijoje, kuri yra skirta puoselėti žaliesiems Kauno miesto plotams. Dabar kviečiame visus prisidėti prie medelių sodinimo“, - sakė Jonas Plenta, vienas iš Žaliosios akcijos organizatorių.

 

Medelių sodinimo darbai vyks penktadienį, spalio 25 d., nuo 9.30 val.

 

Beje, tie, kas dar nespėjo atnešti nebereikalingų savo knygų akcijos organizatoriams, vis dar gali tai padaryti. Knygas iki lapkričio pirmosios galima atnešti į arčiausiai esančią miesto seniūniją arba tiesiai į prekybos miestelyje „Urmas“ įsikūrusį Knygų turgų.

 

Verslosavaite.lt

 

  

VersloSavaite.lt pasilieka teisę šalinti reklaminius, nekultūringus, įžeidžiančius ar kitaip įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Paskelbusieji netinkamus komentarus gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

 

Susiję straipsniai:

 

reklama