reklama

reklama

VersloSavaite.lt   
2014 02 04, 11:58
8-asis „Cgates“ klientų aptarnavimo skyrius – jau Kaune

Antroji pagal dydį Lietuvoje televizijos ir interneto tiekėja „Cgates“, kuriai priklauso „Mikrovisatos TV“ prekės ženklas, vasario 1 dieną atidarė dar vieną klientų aptarnavimo skyrių. Naujasis klientų aptarnavimo skyrius, įsikūręs Kauno prekybos ir pramogų centre „Akropolis“ (Karaliaus Mindaugo pr. 49), yra jau trečiasis laikinojoje sostinėje.

 

Iš viso Vilniuje, Kaune, Alytuje, Marijampolėje, Šilutėje šiuo metu veikia jau 8 „Cgates“ klientų aptarnavimo centrai.

 

„Atsižvelgdami į savo klientų poreikius, tobulėjame kartu, tad ne tik atnaujiname ar modernizuojame jau esamus klientų aptarnavimo skyrius, tačiau ieškome ir vietų, kurios būtų patogiausios mūsų klientams, – sako „Cgates“ pardavimų ir klientų aptarnavimo departamento direktorius Andrius Girdvainis. – Neapsirikome praėjusiais metais atidarydami klientų aptarnavimo salą Vilniaus „Akropolyje“, tad ir Kauno „Akropolis“, su didžiuliais lankytojų srautais, patogia vieta ir susisiekimo infrastruktūra, tikimės, kad pateisins lūkesčius dėl naujo skyriaus. Norime būti ten, kur mūsų klientai ir tikisi mus rasti.“

 

Ką tik duris atvėrusiame „Cgates“ klientų aptarnavimo skyriuje bus pristatomos visos bendrovės paslaugos privatiems ir verslo klientams. Klientai galės konsultuotis įvairiais telekomunikacijų paslaugų klausimais, išbandyti siūlomus produktus, tarp jų – ir naujos kartos skaitmeninės televizijos paslaugą „sumani.tv“, ar įsigyti reikiamos įrangos. Naujas skyrius dirbs kasdien nuo 10.00 iki 21.00 val. Bendrovės specialistai taip pat pasiekiami ir bendruoju klientų aptarnavimo telefonu 19900 nuo 7.00 val. iki 21.00 val. darbo dienomis bei nuo 10.00 val. iki 20.00 val. savaitgaliais ir švenčių dienomis. 

 

Daugiau nei 20 metų Lietuvoje veikianti bendrovė „Cgates“ teikia televizijos ir interneto tiekimo paslaugas 500 tūkst. gyventojų Vilniuje, Kaune, Alytuje, Marijampolėje, Šilutėje, Vilkaviškyje bei Lentvaryje.

 

 

Tai yra bendrovės pranešimas spaudai. Pranešimų spaudai turinio VersloSavaite.lt neredaguoja. Už pranešimo turinį atsako jį paskelbusi bendrovė. Savo bendrovės pranešimus siųskite el. paštu This email address is being protected from spam bots, you need Javascript enabled to view it .

 

Verslosavaite.lt

 

  


 

Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Neburnok
Apsaugos kodas:* Code

VersloSavaite.lt pasilieka teisę šalinti reklaminius, nekultūringus, įžeidžiančius ar kitaip įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Paskelbusieji netinkamus komentarus gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

 

Susiję straipsniai:

 

reklama

apklausa

Ar šią vasarą atostogavote?
 
Ar per pastaruosius metus kilo jūsų darbo užmokestis?
 

reklama

reklama