VersloSavaite.lt   
2015 01 19, 14:03
„Huawei“ planuose – nauja atviroji socialinė platforma

Informacinių ir ryšių technologijų sprendimų lyderė „Huawei“ ir Stanfordo universiteto atviros socialinės ekosistemos kūrėjai „Omlet“ skelbia apie bendradarbiavimą ir pradeda kartu kurti atvirąją įrenginiams skirtą socialinę platformą.

 

Būsimuosiuose „Huawei“ „Android“ įrenginiuose ji bus iš anksto įdiegta ir suteiks prieigą prie unikalių įrenginių savybių, suteikdama naują būdą bendrauti bei dalintis nuotraukomis neprarandant savo asmeninės informacijos.

 

Saugus dalinimasis duomenimis

 

Siekiant apsaugoti vartotojų privatumą, visomis nuotraukomis ir duomenimis naudojant socialinę platformą bus dalinamasi realiu laiku. „Huawei“ klientai galės visiškai valdyti savo duomenis – „Omlet“ leidžia spręsti, kur saugoti duomenis, ir suteikia prieigą prie tokių paslaugų kaip „Box“, „Dropbox“ ar „Baidu Cloud“. Šis bendradarbiavimas užtikrins ne tik didesnį duomenų privatumą ir saugumą, bet ir suteiks daugiau lankstumo „Huawei“ socialinėje srityje – žmonės galės nevaržomai vienu paspaudimu dalintis žinutėmis, vaizdais, vaizdo įrašais, esančiais jų įrenginiuose.

 

„Omlet“ platforma yra unikali, jos tikslai sutampa su „Huawei“ misija kurti geriausius pasaulyje mobiliuosius potyrius“, – sako „Huawei“ vartotojų verslo grupės tyrimų ir plėtros skyriaus viceprezidentė Su Jie. – „Kurdama vientisus ir saugius būdus dalintis duomenimis, „Omlet“ leidžia sukurti artimesnius žmogiškus potyrius, kurie padidina jungiamumą „Huawei“ įrenginiuose“.

 

Naujos funkcijos – sutaupytas laikas

 

Pirmoji „Huawei“ ir „Omlet“ funkcija, pavadinta „Share-First“, leis vartotojams fotografuoti ir dalintis nuotraukomis neatrakinus telefono ekrano – tai greičiausias fotografavimo ir nuotraukų dalinimosi būdas telefonu. Be to, nuotraukų gavėjai taip pat turės galimybę peržiūrėti ir išsaugoti nuotraukas neatrakinę savo telefono.

 

Dar viena nauja „Huawei“ funkcija bus „Theme Share“ – ideali visiems vartotojams, kurie mėgsta parsisiųsti ekrano temas ir taip pritaikyti įrenginį savo asmeniniams poreikiams. Naudojant „Theme Share“ bus kur kas paprasčiau pasidalinti mėgstamiausiomis temomis su draugais.

 

„Omlet“ atviros socialinės platformos integravimas į „Huawei“ įrenginius padės paprastai ir greitai sukurti bendrus nuotraukų albumus ir jais pasidalinti. „Omlet“ platformoje įdiegta „Social Gallery“ funkcija taip pat leis vartotojams sukurti, dalintis ir komentuoti nuotraukų albumus su draugais nenaudojant centrinės duomenų bazės.

 

Pasirodys dar šiemet

 

Šios funkcijos parduodamuose „Huawei“ įrenginiuose atsiras dar šiemet – tai bus pirmosios inovacijos, įdiegtos „Huawei“ bendradarbiaujant su „Omlet“.

 

„Huawei“ išmaniųjų telefonų vartotojams labai patiks „Omlet“ siūloma galimybė lengviau dalintis informacija,“ – tvirtina viena iš „Omlet“ įkūrėjų ir Stanfordo universiteto kompiuterių mokslų profesorė Monica Lam. – „Bendradarbiavimas su „Huawei“ „Omlet“ suteiks galimybę toliau plėsti atvirą socialinę padidinto privatumo ekosistemą – tai pirminė visų „Omlet“ darbuotojų misija“.

 

Verslosavaite.lt

 

  

VersloSavaite.lt pasilieka teisę šalinti reklaminius, nekultūringus, įžeidžiančius ar kitaip įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Paskelbusieji netinkamus komentarus gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

 

Susiję straipsniai:

 

reklama