VersloSavaite.lt   
2020 09 21, 10:06
Prastas oras ne kliūtis atsipalaiduoti: geriausios poilsio vietos Lietuvoje

Image
VersloSavaite.lt nuotr.
Nors už lango jau krenta rudi, geltoni ir oranžiniai lapai nuo medžių, o oras jau tikrai nebešildo, vis dėlto dar ne valia liūdėti. Lietuvoje apstu poilsio vietų, kuriose galėsite pailsėti ir pasinerti į vasaros atostogų prisiminimus.

 

Užteks ir vieno tobulo savaitgalio ir poilsis garantuotas! Tai gali būti nakvynė Birštone, Druskininkuose, Palangoje ar bet kuriame kitame Lietuvos kampelyje.

 

Poilsis Druskininkuose

 

Druskininkai yra populiariausias kurortas Lietuvoje. Ypač šaltuoju sezonu. Tai gausiai apdovanota vietovė, kuri jau daugiau nei 200 metų vertinama dėl savo gamtinių ir gydomųjų išteklių. Čia žmonės atvyksta ne tik iš įvairių Lietuvos miestų, bet ir iš užsienio, tad kalbėti apie šio kurorto ypatumus neverta, kadangi apie Druskininkus yra girdėję net už jūrų marių gyvenantys užsieniečiai.

 

Vis dėlto, pasiilgusiems vasaros šilumos rekomenduojama čia atvykti, nes kaip patys Druskininkų turizmo atstovai tvirtina – tai vieta, kur žiemą yra tropikai, o vasarą – Arktika. Čia esančiame vandens parke oro temperatūra siekia net 30 laipsnių, o baseine – 27.  Na, o kalbant apie Arktiką, čia įsikūrusi ir „Snow arena“, kurioje vyrauja -4 laipsniai.

 

Poilsis Birštone

 

Birštonas – tai dar vienas lietuvių pamėgtas kurortas, kur galima atrasti įvairių gydomųjų procedūrų, vandens SPA ir pasinerti į gilų ir atpalaiduojantį poilsį. Pasakojama, kad Birštono istorija prasidėjo kai XIX a. buvo atrastos mineralinių vandenų gydomosios savybės. Tuomet Birštono šaltiniais ėmė naudotis visi norintys išsigydyti tam tikras problemas.

 

Šiais laikais čia galima ne tik gydyti įvairias sveikatos problemas, bet ir pailsėti, pamatyti įvairių lankytinų vietų, pramogauti. Čia taip pat yra vandens zonos, kuriose galima šiltai pasimaudyti, leisti laiką su šeima ar romantiškai dviese.

 

 

Poilsis Palangoje

 

Nors vasaros sezonu tai kurortas numeris vienas, vis dėlto, į Palangą verta atvykti ir šaltuoju metų laiku. Stebėti saulėlydį ant Palangos tilto nėra vienintelė pramoga ar poilsio būdas šiame mieste. Čia, kaip ir prieš tai minėtuose kurortuose, apstu SPA viešbučių, kurie mielai priims Jus poilsiui. Tai ypač aktualu tiems, kurie yra pavargę nuo nuolatinio šurmulio, kadangi Palangoje šaltuoju sezonu yra žymiai mažiau turistų, tad ir sutikti minią žmonių Basanavičiaus gatvėje kur kas mažiau šansų.

 

Kodėl verta atostogauti rudenį?

 

Nors daugelis mūsų yra pratę atostogauti vasaros metu, vis dėlto nereikėtų atmesti ir atostogų rudenį minties. Ruduo – niūrus, dažnai liūdesį ar net depresiją keliantis metas. Užsidariusiems namuose ar darbe tarp keturių sienų, dažnai šis sezonas dar labiau didina ir taip patiriamą stresą, nerimą, nemigą.

 

Tad poilsiauti būtent rudenį yra geriausias sprendimas būtent tokiems žmonėms!

Atostogos rudenį, net ir tos, kurios trunka vos porą dienų, gali padėti pamiršti problemas, atsikratyti rūpesčių, pasisemti energijos, o visų svarbiausia – kovoti su liūdesiu ir rudeniška depresija. Tad kviečiame kovoti su minėtomis problemomis ir pailsėti Lietuvos kurortuose!

 

Užs. nr. 20200921-01

 

Verslosavaite.lt

 

  

 

VersloSavaite.lt pasilieka teisę šalinti reklaminius, nekultūringus, įžeidžiančius ar kitaip įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Paskelbusieji netinkamus komentarus gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

 

Susiję straipsniai: