reklama

rekomenduojame


Ryšiai su visuomene
RsV „Promo Service“

Teisinės konsultacijos
Teisininkų patarimai

Universalus meistras
Plytelių klijavimas

Laisvalaikio batai
Laisvalaikio batai

Viešieji konkursai
Mercell viešųjų pirkimų portalas

Pigios kelionės lėktuvu
Pigių kelionių pasiūlymai

Lėktuvų bilietai
Pigūs lėktuvų bilietai internetu

Mass Effect Andromeda
Mass Effect Andromeda news

Palapinės
Palapinės

reklama

VersloSavaite.lt   
2015 05 28, 17:17
Vis daugiau lietuvių neatsispiria pagundai sudalyvauti Bagažinių turguje


Komentarai (3)
Hosam, 23-11-2015 10:38
Taip, tikrai man laytrs moka už mano komentarus, ir negaliu jaustis kaltas, kad mano rašymus ten spausdina. Pirmoji priežastis turbūt tokia, kad tuos rašymus skaitytojai gerai skaito ir gausiai komentuoja.Komentarai, būtent komentarai, o ne informacinio pobūdžio straipsniai lryte yra kitoks žanras, nei kai kam atrodo. Jie subjektyvūs, provokuojantys ir tyčia aštrinantys, o ne gludinantys kampus. Kaip jau sakiau ir sakysiu: vieno Leonido Donskio ir laidos Be pykčio Lietuvai užtenka.Jūsų minimas Simonas Bartkus yra mano labai gerbiamas autorius. Jo garbus ir įspūdingas blog'as yra tikrai parašytas santūriau, tačiau jo ir tikslai kiti. Ten, vaizdžiai tariant, diskusija yra tiems, kas žino, kad yra ne VLN ir KNS, o VNO ir KUN. Kai aš rašau į Lietuvos Rytą, daugumas skaitytojų yra, nepykite, iš tų, kurie įsitikinę, kad Airbus greičiau skraido arba kad Boinguose kojoms vietos daugiau .Todėl ir stilistika, ir išraiškos priemonės visai kitos. Kartais reikalinga ir šoko taktika.
Miu, 23-11-2015 07:35
Dėl žalios islamo vėliavos. Keli paptasroamvimia:1. Sunitai (Egiptas) tai ne šiitai (Iranas), jie kur kas mažiau agresyvūs. Bet krikščionių bažnyčias deginti ir krikščionis žudyti irgi moka 1a. Sunitai ir šiitai mirtini priešai. Čia tau ne katalikų-pravoslavų priešprieša, kai patriarchas popiežių ižeidinėja, čia ir nužudyti gali. Iš to kilo tai, kad Broliai Musulmonai pasiuntė nx Irano ajatolą su jo islamišku pakilimu.4. Egipto Broliai Musulmonai savo laiku bandė siekti savo tikslų terorizmu, kuo pasiekė labai neblogų valdžiai rezultatų agresyvūs kovotojai buvo sunaikniti, mažiau agresysvūs susodinti, likę laisvėje sudarė džentelmenišką susitarimą su valdžia, kad nebesieks politinių tikslų jėga.2. Nėra antiamerikietiškų ir (netgi) antiizraelietiškų lozungų beigi veiksmų. Elementaru tada fundamentalizmo etiketė garantuota, ko niekas nenori.3. Krikščionys (koptai) Egipte sudaro 10-15% gyventojų, tad į juos būtina atsižvelgti, darant politinius judesius, kad nenuteikti prieš save, kitaip vėl fundamentalizmo etiketė.4. Kairo visuomenė ganėtinai pasaulietiška (didmiestis visgi), ko nepasakysi apie provinciją. Todėl provincija tų judesių Tahriro aikštėje iš esmės neplaikė, o tiesiog pasinaudojo proga supleškinti policijos (kurios ten visi nekenčia dėl savivalės ir korupcijos) nuovadas bei išplėšti parduotuves. Ties ta vieta kova-prieš-tironiją™ baigėsi, prasidėjo atgaila priš Mubaraką, bo jis yra (mirtino) stabilumo garantas.
1, 03-06-2015 21:18
1
1–11   


Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Neburnok

VersloSavaite.lt pasilieka teisę šalinti reklaminius, nekultūringus, įžeidžiančius ar kitaip įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Paskelbusieji netinkamus komentarus gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

 

Susiję straipsniai:

 

reklama

D1 docinta

apklausa

Kiek laiko trunka jūsų kelionė iki darbo?
 

reklama

reklama

reklama

reklama