VersloSavaite.lt   
2015 03 09, 17:18
Prekybininkai susivienijo bendrai akcijai

Po Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienos, kovo 12-ąją,  prekybos miestelis „Urmas“ savo lankytojus pakvies specialios akcijos proga – daugelyje čia veikiančių parduotuvių bus galima pirkti trečdaliu pigiau.

 

„Tikrą 30-ies procentų akciją organizuojame jau trečius metus iš eilės ir pastebime, kad ji labai patinka mūsų pirkėjams, nes nuo pat pradžių laikomės nuostatos, kad tai turi būti ne nuolaida „nuo iki“, o tikrai trečdaliu mažesnė kaina visoms prekėms toje parduotuvėje. Daugelis pirkėjų tai įvertino labai teigiamai ir jau laukia dienos, kuomet išsirinktas prekes pirks trečdaliu pigiau, o gal ir suderės su prekybininku dėl papildomos nuolaidos, kas prekybos centre – ne turguje – būtų neįmanoma“, – sako prekybos miestelio „Urmas“ rinkodaros vadovas Jonas Plenta.

reklama

 

Ši akcija išskirtinė ir kitu aspektu. Tam, kad ji vyktų vienu metu daugelyje prekybos miestelio parduotuvių, turi susitarti daugybė smulkaus ir vidutinio verslo atstovų.

 

Pasak J. Plentos, akcijos aktualumas ir gebėjimas pritraukti papildomų pirkėjų yra pagrindiniai argumentai, kodėl savarankiškai veikiantys verslininkai sutinka jungtis į bendrą prekybinį susitarimą. Akcijos metu pirkti trečdaliu pigiau galima bus daugelyje moteriškos aprangos, avalynės, galanterijos ir bižuterijos prekių parduotuvių, įsigyti pigesnių sporto prekių ir aprangos, taip pat – dėvėtų drabužių.

 

Gera žinia ketinantiems atnaujinti namus – ši akcija vyks keliose baldų, santechnikos, patalynės, čiužinių ir indų parduotuvėse. Taip pat trečdaliu pigiau kvies pirkti populiarioji išparduotuvė. Specialūs akcijos proga išleisti plakatai akcijos dieną bus iškabinti prie visų  akcijoje dalyvaujančių parduotuvių, o tikslų sąrašą jau galima rasti prekybos miestelio „Urmas“ interneto svetainėje urmas.net.

 

 Tai yra bendrovės pranešimas spaudai. Pranešimų spaudai turinio VersloSavaite.lt neredaguoja. Už pranešimo turinį atsako jį paskelbusi bendrovė. Savo bendrovės pranešimus siųskite el. paštu This email address is being protected from spam bots, you need Javascript enabled to view it .

 

Verslosavaite.lt

 

  

VersloSavaite.lt pasilieka teisę šalinti reklaminius, nekultūringus, įžeidžiančius ar kitaip įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Paskelbusieji netinkamus komentarus gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

 

Susiję straipsniai: