VersloSavaite.lt   
2014 09 01, 10:47
Atidarytas didžiausias ir moderniausias lažybų punktas Lietuvoje

Didžiausia lažybų bendrovė Lietuvoje „TOP sport“ plečia savo veiklą, Kaune atidariusi didžiausią ir moderniausią šalyje lažybų punktą – tai 90 įmonės Lietuvoje valdomas lažybų punktas.

 

„Esame lažybų pradininkai Lietuvoje, puikiai išmanome šią rinką, tad visada žengiame žingsniu priekyje: stebime pasaulines tendencijas, inovacijų plėtrą, todėl visuomet stengiamės pasiūlyti naujovių bei kokybiškų paslaugų. Naujasis lažybų punktas mums, kaip bendrovei, yra didžiulis žingsnis į priekį, o  klientams – galimybė vienoje vietoje rasti visas mūsų siūlomas pramogas“, – sako bendrovės „TOP sport“ vadovas Gintaras Staniulis.

 

Naujasis 300 kv. m „TOP sport“ lažybų punktas ir „Casino“ lošimų aparatų salonas yra moderniausias ir didžiausias visoje Lietuvoje. Jame įrengta daugiau nei 30 TV ekranų, kurių įprastai būna 1 arba 8, nes vienu metu čia galės būti daugiau nei 100 žmonių. Klientų patogumui įrengtas rūkomasis ir baras. Kaune Savanorių prospekte atidarytas lažybų ir lošimo aparatų salonas dirbs visą parą.

 

Tai yra bendrovės pranešimas spaudai. Pranešimų spaudai turinio VersloSavaite.lt neredaguoja. Už pranešimo turinį atsako jį paskelbusi bendrovė. Savo bendrovės pranešimus siųskite el. paštu This email address is being protected from spam bots, you need Javascript enabled to view it .

 

 

Verslosavaite.lt

 

  

VersloSavaite.lt pasilieka teisę šalinti reklaminius, nekultūringus, įžeidžiančius ar kitaip įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Paskelbusieji netinkamus komentarus gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

 

Susiję straipsniai:

 

reklama