VersloSavaite.lt   
2015 06 17, 11:13
Lietuvos startuoliams – daugiau nei 100 tūkst. eurų parama

Image
Eurai
Lietuva pateko tarp 47 šalių, kurių startuoliams „Microsoft“ dovanos „Azure“ debesų kompiuterijos paslaugų už 120 tūkst. JAV dolerių (apie 107 tūkst. eurų) metams. Programos partneriu šalyje buvo pasirinktas vietos rizikos kapitalo fondas, verslo akceleratorius „Nextury Ventures“.

 

„Kiekvienas startuolis yra unikalus. Nesvarbu, kurioje šalyje jis veikia, kokia platformai kuria ar kokius įrankius naudoja, mūsų, kaip „Microsoft“, tikslas paprastas – siekiame padėti ankstyvos stadijos bendrovėms savo idėjas paversti sprendimais ir paslaugomis kuo greičiau ir paprasčiau“, – sako Kristijonas Kaikaris, „Microsoft Lietuva“ generalinis direktorius.

reklama

 

Nuo liepos mėnesio „Microsoft“ atnaujina „BizSpark Plus“ programą ir kiekvienas sąlygas atitinkantis startuolis galės nemokamai gauti debesų kompiuterijos platformos „Azure“ paslaugų už 120 tūkst. JAV dolerių metams.

 

Prie šio projekto prisideda daugiau nei 150 startuolių akceleratorių ir inkubatorių 47 šalyse. Tarp tokių žinomų partnerių, kaip „Techstars“, „Seedcamp“, pateko ir Lietuvos „Nextury Ventures“, kuris ir vertins, ar startuoliai atitinka reikalavimus gauti paramai.

 

„BizSpark“ programoje šiuo metu dalyvauja per 100 tūkst. startuolių 165 pasaulio šalyse. Kaip pastebi K. Kaikaris, „Azure“ platforma itin mėgstama startuolių: „Daugiau nei 40 proc. „Azure“ pajamų šiuo metu gaunama iš startuolių ir nepriklausomų programinės įrangos gamintojų. Jie vertina tai, kad ši platforma šiai dienai, palyginti su kitais viešo debesies tiekėjais, turi didžiausią pasirinkimą palaikomų operacinių sistemų, programavimo kalbų, įrankių, duomenų bazių bei įrenginių.“

 

Verslosavaite.lt

 

  

Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Neburnok
Apsaugos kodas:* Code

VersloSavaite.lt pasilieka teisę šalinti reklaminius, nekultūringus, įžeidžiančius ar kitaip įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Paskelbusieji netinkamus komentarus gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

 

Susiję straipsniai: