VersloSavaite.lt   
2024 04 24, 14:23
Vilniaus oro uoste – pokyčiai

Image
VNO
Įsibėgėjanti Vilniaus oro uosto rekonstrukcija atneša svarbių eismo pokyčių oro vartų prieigose. Vairuotojams ir keleiviams teks keisti senus įpročius – balandžio 29 dieną visam laikui uždaromas automobilių užvažiavimo prie išvykimo terminalo kelias (toliau – pandusas), kuriuo prie įėjimo antrame aukšte atvykdavo daug keleivių ir juos lydinčių asmenų.

 

Šių metų gegužės mėnesį vadinamoji „Kiss and Fly“ zona, kurioje išlaipinami keleiviai, veiks tik PC ir P3 aikštelėse. Keleivius atvežę automobiliai „Kiss and Fly“ aikštelėse galės nemokamai stovėti 15 minučių.

 

„Kitąmet atidarysime naująjį išvykimo terminalą, kurio pralaidumas išaugs dvigubai: nuo 1200 keleivių per valandą iki 2400. Kad pajėgumai veiktų sklandžiai, šiemet yra aktyviai įgyvendinama parkavimo aikštelių ir eismo schemos pertvarka, kuri užtikrins ir patogų naujojo terminalo pasiekimą, ir leis geriau suvaldyti transporto srautus“, – teigia Arnas Dūmanas, Lietuvos oro uostų infrastruktūros plėtros departamento vadovas.

 

Nuo balandžio 29 dienos Vilniaus oro uoste nebelieka įprasto privažiavimo prie išvykimo terminalo. Lydinčių asmenų atvežami arba savo automobiliais atvykstantys keleiviai bus nukreipiami į kitas trumpalaikiam sustojimui arba ilgalaikiam parkavimui skirtas vietas. Tuo pat metu Vilniaus oro uostas išlieka lengvai bei paprastai pasiekiamas viešuoju transportu. Prasidėjus permainoms, senuoju  pandusu, vedančiu prie įėjimo į išvykimo terminalą, galės važiuoti tik oro uostą aptarnaujantis transportas ir iš anksto užpildę formą keleiviai su individualiais poreikiais.

 

 

 

Verslosavaite.lt

 

  

 

VersloSavaite.lt pasilieka teisę šalinti reklaminius, nekultūringus, įžeidžiančius ar kitaip įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Paskelbusieji netinkamus komentarus gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

 

Susiję straipsniai: