VersloSavaite.lt   
2022 09 19, 11:15
Tinklinio turnyro metu surinktos lėšos – Mariupolio vaikams

Image
Foto
Savaitgalį Kaune, Bangos arenoje, įvyko mišrių komandų paplūdimio tinklinio mėgėjų turnyras, kurio metu surinktos lėšos bus skirtos karo suniokoto Mariupolio vaikams.

 

Prizines vietas didžiojoje taurėje užėmė Agnė Nekrošienė ir Karolis Nekrošius – I-a vieta, Raimonda Putnaitė ir Edgaras Niklovas – II-a vieta, Kristina Majauskaitė ir Donatas Murauskas – III-a vieta.

 

Mažojoje taurėje prizininkais tapo Jekaterina Jankun ir Giedrius Sveklas – I-a  vieta. Violeta Beržinskienė ir Edvinas Blėda užėmė II-ąją, o Vita Jankauskaitė ir Paulius Gedvila – III-ąją vietą. Visiems prizininkams atiteko rėmėjų įsteigti prizai – dovanų kuponai, įvairūs gurmaniški delikatesai, tinklininkų aprangos ir kita.

 

Dalyvavo ne tik Kauno tinklinio entuziastai, bet ir atvykę net iš Varėnos bei Vilniaus. Turnyre buvo kviečiami dalyvauti ir ukrainiečiai. Jie prie turnyro galėjo prisijungti nemokamai.

reklama

 

Turnyras turėjo vykti po atviru dangumi, atnaujintoje paplūdimio tinklinio aikštelėje Aleksote. Tačiau pernelyg anksti atšalus orams buvo perkeltas į areną po stogu.

 

Viena iš turnyro iniciatorių, nekilnojamojo turto plėtros bendrovė „Centromera“, kartu su Kauno savivaldybe ir rėmėjais ruošiantis turnyrui atnaujino šią miestui priklausančią aikštelę.

 

„Nors dėl prastų orų ir nepavyko čia surengti turnyro, tikimės, kad pavyko prikelti ją naujam gyvenimui ir ši tinklinio aikštelė taps ateities turnyrų ir visų, kas norės aktyviai ir smagiai praleisti laisvalaikį, traukos vieta“, - sakė „Centromeros“ direktoriaus pavaduotoja Vaida Šidlauskienė.

 

Iš turnyro rėmėjų lėšų ir dalyvių mokesčių iš viso surinkta 1125 eurų. Jie bus skirti labdaros ir paramos fondui „Saulės smiltys“, kuris užsiima įvairiapuse parama Ukrainai: nuo maisto konservų ir šiltų drabužių iki karinių sunkvežimių kariuomenei.

Fondo parama pasiekia netgi okupuotą Mariupolį Pietų Ukrainoje, kurio vaikų poreikiams ir bus skirti turnyro metu surinkti pinigai.

 

 „Šiuo metu pagalba ir toliau yra reikalinga tiek kariuomenei, tiek gyventojams, ypač turint omenyje tai, kad jau prasideda šaltasis sezonas. Net ir viena skardinė konservų yra labai svarbi ir reikalinga, ypač kai kalbame apie vaikus“, - kviesdama prisidėti prie paramos sakė fondo „Saulės smiltys“ vadovė Marija Dubickienė.

 

Verslosavaite.lt

 

  

VersloSavaite.lt pasilieka teisę šalinti reklaminius, nekultūringus, įžeidžiančius ar kitaip įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Paskelbusieji netinkamus komentarus gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

 

Susiję straipsniai: