VersloSavaite.lt   
2021 06 16, 11:49
„EfTEN Real Estate Fund III“ įsigijo du pramoninius pastatus Panevėžyje

Image
VersloSavaite.lt nuotr.
Listinguojama bendrovė „EfTEN Real Estate Fund III“ sudarė 10 mln. eurų (be PVM) pardavimo sandorį ir įsigijo du pramoninius pastatus Panevėžyje.

 

„Sandorio sąlygos buvo sutartos jau praėjusiais metais, o pats sandoris buvo finansuotas iš neseniai išplatintos fondo akcijų emisijos, kurios metu buvo pasiektas visų laikų investuotojų susidomėjimo rekordas ir paklausa pasiūlą viršijo 3,5 karto. Vienas iš „EfTEN“ fondų jau turi komercinį turtą Panevėžyje, o dabar mes šiame mieste įsigyjame du puikiai veikiančius gamybinius objektus“, –  teigia „EfTEN Capital“ vadovas Lietuvoje Laurynas Žilys.

reklama

 

Pastatai yra prie pat „Via Baltica“ tarptautinio greitkelio, Panevėžio ribose, o tai reiškia patogų susisiekimą tiek darbuotojams, tiek prekių gabenimui. 2007–2008 m. pastatytų pastatų bendras nuomojamas plotas siekia daugiau kaip 20 tūkst. kv. metrų, o pastatai yra nesunkiai pritaikomi daugumai lengvosios gamybos ar surinkimo veiklų.

 

Pagal bendrąjį Panevėžio planą teritorija aplink turtą suplanuota kaip pramonės ir sandėliavimo zona.

 

Verslosavaite.lt

 

  

VersloSavaite.lt pasilieka teisę šalinti reklaminius, nekultūringus, įžeidžiančius ar kitaip įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Paskelbusieji netinkamus komentarus gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

 

Susiję straipsniai: