reklama

reklama

VersloSavaite.lt   
2013 02 06, 14:15
Žurnalistikos kursai – puiki proga susipažinti su žurnalistika

Žurnalistika
Žurnalistika
Žurnalistikos kursai, o kitaip žurnalistikos seminarai, šiuo metu sutraukia nemažą dalį susidomėjusių šios profesijos subtilybėmis.

 

Susipažinti su žurnalistika padeda jau daugiau nei ketverius metus UAB „VS Group“ organizuojami žurnalistikos seminarai. Susipažinę su seminarų kursu ir žurnalistikos seminarų sertifikatus jau yra gavę per 200 šios profesijos mėgėjų.

reklama

 

Nuotoliniu būdu vykstančiuose žurnalistikos seminaruose patyrę žurnalistai praktikai Jus supažindins esminiais žurnalistikos pagrindais, svarbiausiomiss ir aktualiausiomis žiniomis, reikalingomis žurnalisto profesijai.

 

Mokytis nuotoliniu būdu galima bet kuriuo metu, susitarus individualiai. Moksleiviams ir studentams taikoma speciali 30 proc. nuolaida, o daugiau apie žurnalistikos seminarus sužinosite paspaudę čia.

 

Verslosavaite.lt

 

  

Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Neburnok
Apsaugos kodas:* Code

VersloSavaite.lt pasilieka teisę šalinti reklaminius, nekultūringus, įžeidžiančius ar kitaip įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Paskelbusieji netinkamus komentarus gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

 

Susiję straipsniai:

 

reklama

apklausa

Ar per pastaruosius metus kilo jūsų darbo užmokestis?
 

reklama

reklama