reklama

reklama

VersloSavaite.lt skaitytojas Vaidas   
2012 12 28, 13:22
Žąsine, ar moki angliškai?

Image
VersloSavaite.lt nuotr.
Taip, mes esame kolonija, ir tiems, kas dar nesupranta, siūlome pabusti. Toli ir giliai nereikia kapstytis, užtenka žvilgtelti į sugriauto „Snoro“ bankelius, kurie pavirto Lietuvos pašto skyriais, bet kažkodėl ant jų atsirado užrašas „Pay post“.

 

Kas pasidarė Lietuvos valdininkams, jiems gal su galva negerai? Ar labai jau čia „vaidina“ anglosaksų kolonijos vergus ir tuo didžiuojasi? Kuo pavirto Lietuva per  22 „nepriklausomybės“ metus...   GĖDA, ir dar kartą GĖDA.

 

 Dar vienas absurdas. Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė po vieną ant  kilimo kvietėsi būsimus LR Ministrus ir tikrino jų anglų kalbos sugebėjimus.

 

Ar mes nesame lygiavertė ES narė, kuri turi savo kalbą? Nebegerbiame  mes savęs, savo kalbos, savo papročių... Virstame iškrypėlių banda ir tuo dar kai kas didžiuojasi.

 

Teisingiau gal būtų sakyti, kad ne virstame, bet mus labai sėkmingai tokiais daro ir iki visiškos degradacijos liko labai nedaug. Labai mažai kas nori prisiminti,  kad esame vieninteliai visoje ES su sava   kalba, kultūra, papročiais, tradicijomis.

 

Ar susimąstote, ką paliksite ateinančioms kartoms? Koks Jūsų gyvenimo tikslas? Gal Jums rūpi prikišti skrandžius dešromis be mėsos ir po to eiti į vaistines ar bėgti pas daktarą, kuris, padaręs tyrimus nustatys, kad jums trūksta vitaminų... Prisiriję sintetinių vitaminų virsite biomase ir taip Jūsų egzistavimas, kaip vartotojo, baigsis kaip „brisiui“... Toks Jūsų gyvenimo tikslas? Ar gyvenate kitokį gyvenimą?

 

Neperkate nuodų, kurie atrodo kaip vaisiai ar daržovės? Nežiūrite televizoriaus, kuris jus paverčia nemąstančiomis būtybėmis, panašiais į zombius?

 

Jūs turbūt nesergate ir nesilankote pas gydytojus ir su Jumis viskas tvarkoje? Jeigu taip, tai galima 100% teigti, kad Jūs esate kaimietis, nes mieste be šio išvardinto šūdo išgyventi neįmanoma ir kito pasirinkimo tiesiog nėra.

 

Taigi mielieji, artėjant saulėgrįžos šventei, kurią vagys krikščionys pavogė ir pervadino Kalėdomis, siūlome nepirkite ir dovanokite nereikalingo kiniško šūdo ir visokių kitokių niekų, o tiesiog  pasistengti išlikti žmonėmis.

 

Vaidas Lekstutis

 

Šioje skiltyje dienoraštį galite rašyti ir Jūs. Savo tekstus siųskite el. paštu This email address is being protected from spam bots, you need Javascript enabled to view it   


Verslosavaite.lt

 

  

Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Neburnok
Apsaugos kodas:* Code

VersloSavaite.lt pasilieka teisę šalinti reklaminius, nekultūringus, įžeidžiančius ar kitaip įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Paskelbusieji netinkamus komentarus gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

 

Susiję straipsniai:

 

reklama

apklausa

Ar per pastaruosius metus kilo jūsų darbo užmokestis?
 

reklama

reklama