reklama

reklama

Arminas Mockevičius   
2013 12 16, 12:52
Ar leisime, kad Algis Ramanauskas ir toliau tyčiotųsi iš žmonių?

Arminas Mockevičius
Arminas Mockevičius
Jau ne pirmą kartą matau, kai šis žmogus neturėdamas nei menkiausios gėdos nei sarmatos tyčiojasi iš žmonių, turinčių kitokią nuomonę. Tokį jo būdo bruožą pastebėjau, kai prasidėjo diskusijos dėl Visagino Atominės elektrinės statybos.

 

Buvo šmeižiami visi, kurie galvojo kitaip. Vėliau buvo tyčiojamasi iš Žygaičių gyventojų. Tada metu pagalvojau, kad tai politika ir tiesiog taip reiškiama nuomonė.

 

Mano manymu, kulminacija buvo pasiekta, kai šis asmuo atvirai pradėjo kurstyti neapykantą ir kvietė susidoroti su dainininko Olego Gazmanovo gerbėjais. Nenuostabu, kad žmonės pasipiktino tokia Algio Ramanausko retorika, kuri šiame epizode man buvo panaši į Adolfo Hitlerio, kai jis kalbėjo apie žydų tautą.

 

Matydamas besikartojančias tendencijas ir siekdamas, kad istorija dar kartą nepasikartotų, kreipiausi į policiją su prašymu ištirti Algio Ramanausko galimai nusikalstamą veiką.

 

Kviečiu visus blaiviai mąstančius Lietuvos žmones nelikti abejingais, kai pamatote žmones, kurie įžeidinėja kitus ir kursto neapykantą visuomenėje.

 

Šioje skiltyje dienoraštį galite rašyti ir Jūs. Savo tekstus siųskite el. paštu This email address is being protected from spam bots, you need Javascript enabled to view it

 

Verslosavaite.lt

 

  

Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Neburnok
Apsaugos kodas:* Code

VersloSavaite.lt pasilieka teisę šalinti reklaminius, nekultūringus, įžeidžiančius ar kitaip įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Paskelbusieji netinkamus komentarus gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

 

Susiję straipsniai:

 

reklama

apklausa

Ar per pastaruosius metus kilo jūsų darbo užmokestis?
 

reklama

reklama