reklama

reklama

VersloSavaite.lt   
2017 05 08, 10:08
„Orion Alternative Energy Fund“ išmokėjo investuotojams beveik 20 mln. eurų

Image
VersloSavaite.lt nuotr.
UAB „Orion Asset Management“ valdomas investicinis fondas „Orion Alternative Energy Fund“ (OAEF) praėjusią savaitę išmokėjo investuotojams 19,588 mln. eurų.

 

2014 metų rugpjūčio mėnesį veiklą pradėjęs ir tuomet 11,1 mln. eurų lėšų iš investuotojų pritraukęs OAEF, per mažiau nei 3 metus ne tik sugrąžino investuotojams visas jų lėšas, bet ir išmokėjo daugiau kaip 10 mln. eurų investicinę grąžą (OAEF investuotojams yra iš viso išmokėjęs 21,3 mln. EUR). 

 

 Šiuo metu OAEF vidutinės metinės grąžos rodiklis (IRR) sudaro beveik 27 proc.

reklama

 

„Fondo pasirinkta strategija investuoti į atsinaujinančios energetikos projektus jų vystymo fazėje buvo sėkminga ir užtikrino solidžią grąžą šia strategija patikėjusiems bei ankstyvos investicijų stadijos riziką prisiėmusiems investuotojams. Reikia pripažinti, kad fondo rezultatai atitiko ir net gi viršijo scenarijų, kurį investuotojams buvome pateikę kaip optimistinį fondo veiklos pradžioje“, - sako OAEF valdytojas Benas Poderis.

 

Metų pradžioje pranešta, kad OAEF valdytą UAB „Pamario jėgainių energija“, turinčią 45 MW galios vėjo jėgainių parką Mažeikių rajone, įsigijo „IKEA Group“ kontroliuojama investicijų bendrovė „IRI Investments Lietuva“, o šis sandoris buvo sėkmingai užbaigtas balandžio pradžioje.

 

„Sėkmingai užbaigus vieną didžiausių įmonių įsigijimų sandorių Baltijos šalyse šiais metais, įmonė yra pasiruošusi naujoms investicinėms idėjoms ir projektams, - sako  UAB „Orion Asset Management“ generalinis direktorius Ramūnas Baranauskas. – „Liekame ištikimi savo strategijai tapti nišinių alternatyvių investicijų valdytojais, todėl jau siūlome ir artimiausiu metu investuotojams dar pasiūlysime investuoti  į mūsų naujus projektus privataus kapitalo, nekilnojamojo turto bei likvidžių finansų rinkų srityse.

 

Verslosavaite.lt

 

  

Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Neburnok

VersloSavaite.lt pasilieka teisę šalinti reklaminius, nekultūringus, įžeidžiančius ar kitaip įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Paskelbusieji netinkamus komentarus gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

 

Susiję straipsniai:

 

reklama

apklausa

Ar šią vasarą atostogavote?
 

reklama

reklama