TOP promo
 

reklama

reklama

VersloSavaite.lt   
2014 06 04, 12:34
Vilniuje skelbiama maudymosi sezono pradžia

Image
VersloSavaite.lt nuotr.
Vilniaus miesto savivaldybės atsakingų padalinių ir Vilniaus visuomenės sveikatos centro atstovų sudaryta komisija  patikrino paplūdimius ir, pirmieji maudyklų vandens kokybės tyrimai parodė, kad vanduo atitinka Lietuvos higienos normas  – anot specialistų, vanduo yra puikios kokybės.

 

Mikrobiologiniai tyrimai atlikti Valakupių I, Valakupių II, Žirmūnų, Žaliųjų ežerų ir Salotės ežero paplūdimių maudyklose, paplūdimiai sezonui parengti tinkamai, oficialus maudymosi sezonas atidarytas. Nuo šiol iki sezono pabaigos – rugsėjo 15 d. – Gelbėjimo tarnyba pradeda oficialiai vykdyti savo funkcijas paplūdimiuose.

reklama

 

Paplūdimiuose, suderinus su Želdynų ar miškų urėdijos specialistais,  praretinti menkaverčiai medžiai,  iškirsti menkaverčiai krūmai, taip praplečiant paplūdimių erdves.

 

Į Vilniaus miesto paplūdimius atvežta apie 800 m3 smėlio, įrengti  46 nauji suoliukai,  60 gelžbetoninių šiukšliadėžių. Taip pat paplūdimiuose papildomai įrengta 20 stalų ir 40 suoliukų (prie kiekvieno stalo po 2 suoliukus), įrengtos vietos rūkymui, informaciniai stendai su nuolat keičiama informacija apie paplūdimių maudyklų vandens kokybę, oro ir vandens temperatūrą.

 

Valakupių I, Valakupių II ir Žirmūnų paplūdimiuose veikia geriamojo vandens fontanėliai, kurių vanduo taip pat patikrintas – kokybė atitinka higienos normas.

 

Nuo gegužės 1 d. Vilniaus miesto paplūdimiuose prie buitinių atliekų konteinerių įrengti stiklo, plastiko, popieriaus atliekų rūšiavimo konteineriai.

 

Visuomenės sveikatos biuras  primena taisykles, kurių privalo laikytis paplūdimių lankytojai:

 

• Nesivesti ir nemaudyti naminių gyvūnų.

• Nesimaudyti, jeigu esate apsvaigę nuo alkoholio ar psichotropinių medžiagų.

• Nesimaudyti tamsiu paros metu.

• Besimaudantys vaikai iki 12 metų turi būti prižiūrimi suaugusio žmogaus.

• Laužus galima kūrenti tik specialiai tam  pritaikytose vietose.

• Nešiukšlinti.

 

Verslosavaite.lt

 

  

Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Neburnok
Apsaugos kodas:* Code

VersloSavaite.lt pasilieka teisę šalinti reklaminius, nekultūringus, įžeidžiančius ar kitaip įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Paskelbusieji netinkamus komentarus gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

 

Susiję straipsniai:

 

reklama

K2 zodz grand

apklausa

Ar per pastaruosius metus kilo jūsų darbo užmokestis?
 

reklama

reklama