TOP promo
 

reklama

reklama

VersloSavaite.lt   
2017 02 23, 13:48
Rinką sudrebins didžiausias pajūryje NT projektas

Image
Elija
Poilsio apartamentų kompleksas „Elija“ nekilnojamojo turto rinką pajūryje pagausins 272 apartamentais. Dviejose iš penkių daugiaaukščių pastatų Šventojoje, netoli jūros, jau pradėti pardavinėti apartamentai, kurie bus visiškai įrengti.

 

Bendrovė „Naujoji Elija“ į projektą planuoja investuoti 10 milijonų eurų ir tikisi, kad projektas išjudins NT rinką pajūryje bei atneš ilgalaikę grąžą. Tai iki šiol didžiausias nekilnojamo turto projektas pajūryje.

 

Bendrovės „Naujoji Elija“ pardavimų vadovė Andželika Glavdel teigia, kad apartamentus čia įsigyti galės itin skirtingo dydžio biudžetus būstui nusimatę pirkėjai, galintys skirti nuo 30 iki 140 tūkstančių eurų. „Manome, kad didžiausio susidomėjimo sulauks maži, ekonomiški būstai, bet pirkėjų laukia ir erdvūs, beveik 90 kvadratinių metrų, prabangūs apartamentai“, – sako pardavimų vadovė. Pasak A. Glavdel, pirmieji gyventojai į „Eliją“ galės įsikelti jau birželį.

reklama

 

Ji pastebi, kad potencialūs klientai apartamentais domisi ne tik dėl atostogų galimybės, bet ir dėl patrauklios investicijos galimybės, tikėdamiesi būstą išnuomoti ir taip gauti papildomų pajamų.

 

Penkių pastatų projektas įgyvendinamas dviem etapais. Per pirmąjį etapą dviejuose pastatuose bus siūloma įsigyti 120 įvairaus dydžio apartamentų su pilna apdaila, baldais ir buitine technika. Antrasis etapas – 152 apartamentai trijose pastatuose – laukia kitais metais. Kiekvienam būstui skirta automobilio stovėjimo vieta. Pasirūpinta ir sandėliukais, kurie tampa itin aktualūs atostogų metu.

 

 

Bendras „Elijos“ projekto plotas yra 19,2 tūkst. kvadratinių metrų. Pirkėjai gali rinktis 1-3 kambarių apartamentus, kurių gyvenamasis plotas svyruoja nuo 23 iki 89 kvadratinių metrų.

 

Būstų interjerą kūrė dizainerė Vėtrė Markevičiūtė. Jos įrengtus interjerus gegužę bus galima įvertinti ekspoziciniuose „Elijos“ būstuose. Pilnai įrengtų apartamentų kvadratinio metro kaina – nuo 1000 eurų.

 

„Norime, kad „Elija“ taptų tikrais atostogų namais, todėl pasirūpinome visais patogumais: visai greta veiks restoranas ir parduotuvė, prie namų – vaikų žaidimų aikštelė ir Ošupio takas, vedantis iki pat Palangos. Vienas svarbiausių „Elijos“ privalumų – pėsčiomis vos per kelias minutes pasiekiama jūra“, – mano A. Glavdel.

 

 

 

Palangos miesto savivaldybės administracijos direktorė Akvilė Kilijonienė teigia, kad Šventosios atnaujinimo darbai sukurs malonesnę aplinką poilsiui, o gausėjantys nekilnojamojo turto projektai patenkins poilsiautojų poreikius ir kartu užtikrins verslui ilgalaikę investicijų grąžą.

 

Brokeriai pastebi, kad labiausiai nekilnojamojo turto projektais Šventojoje domisi Vilniaus, Kauno ir Šiaulių gyventojai. Verslininkai palankiai vertina Palangos savivaldybės ir Šventosios miestelio valdžios planus atnaujinti miesto infrastruktūrą, renovuoti centrinę aikštę, rasti finansavimo šaltinių Šventosios uosto atgaivinimui.

 

 

 

Verslosavaite.lt

 

  

Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Neburnok
Apsaugos kodas:* Code

VersloSavaite.lt pasilieka teisę šalinti reklaminius, nekultūringus, įžeidžiančius ar kitaip įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Paskelbusieji netinkamus komentarus gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

 

Susiję straipsniai:

 

reklama

K2 zodz grand

apklausa

Ar per pastaruosius metus kilo jūsų darbo užmokestis?
 

reklama

reklama