VersloSavaite.lt   
2016 03 25, 10:46
Velykos – labai geras metas prekiaujantiems kiaušiniais

Image
VersloSavaite.lt nuotr.
Artėjant Velykoms didesnius pardavimus skaičiuoja dauguma prekybininkų, o ypač – prekiaujantys kiaušiniais. Aktyvi prekyba kiaušiniais prasidėjo prieš savaitę, o dar didesnių pirkėjų srautų laukiama penktadienį ir šeštadienį.

 

„Perkamiausi yra lietuviški rudi kiaušiniai, kuriuos deda laisvai ant kraiko vaikštančios vištos. Šie kiaušiniai tvirtesni ir, anot pačių pirkėjų, skanesni. Tiesa, jų kaina nuo kitų kiaušinių šiek tiek skiriasi – kainuoja 10-15 ct brangiau“, – sako prekybos miestelyje „Urmas“ įsikūrusio Centrinio Kauno turgaus pardavėja Anelė.

reklama

 

Moteris priduria, kad pastaruoju metu pirkėjai ieško įvairovių – teiraujasi kitų paukščių kiaušinių – anties, putpelės ar net stručio. Populiariausi – putpelių kiaušiniai, kurių marga išvaizda puikiai tinka Velykų stalui paįvairinti, o ir virti nereikia ilgai – pakanka dviejų minučių.

 

Šių kiaušinių 10 vienetų kainuoja 1 eurą, tačiau pardavėja teigia, kad prekyboje jie į pabaigą. Tam pritaria ir pardavėja Žydrūnė, teigianti, kad putpelių kiaušinių pirkėjai teiraujasi dažnai, tačiau jų pasiūla yra maža.

 

„Pirkėjai labiau nori lietuviškų kiaušinių, tačiau nesibaido ir lenkiškų. Geriausiai kiaušiniai dažymui – balti, tačiau jų lukštas silpnesnis už rudų. O norintiems stipresnių – rekomenduoju rudus, kurių yra įvairių dydžių net ir XL. Norint kad kiaušinio lukštas būtų stipresnis, pradėti dažyti reiktų palaikius kiaušinius bent dieną kambario temperatūroje“, – pataria Centrinio Kauno turgaus pardavėja.

 

Centriniame Kauno turguje 10 kiaušinių galima nusipirkti už 1,2 eur, o perkant 30 vnt. pardavėjai taiko nuolaidas.

 

Verslosavaite.lt

 

  

Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Neburnok
Apsaugos kodas:* Code

VersloSavaite.lt pasilieka teisę šalinti reklaminius, nekultūringus, įžeidžiančius ar kitaip įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Paskelbusieji netinkamus komentarus gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

 

Susiję straipsniai: