VersloSavaite.lt   
2012 03 30, 18:31
Lietuvių Velykos šiemet bus šventiškesnės

Stalas
Stalas
Velykas lietuviai šiemet planuoja švęsti tradiciškai, tačiau gana šventiškai – šiai pavasario šventei planuoja skirti apie 250 litų. Daugiau kaip pusė apklaustųjų tvirtina šiais metais surasiantys lėšų ne tik šventinio stalo vaišėms, bet ir dovanėlėms bei namų puošybai.

 

Velykinį stalą daugelis šeimų šiemet ketina paruošti už 150-200 litų. Plačiau atverti piniginę ir maisto ruošimui atseikėti daugiau kaip 200 litų planuoja vos keli procentai apklaustųjų. Daugiau planuoja išleisti jaunos, 25-35 m., šeimos. Tai rodo prekybos centro „Panorama“ iniciatyva atliktos apklausos rezultatai.

reklama

 

Šiais metais dažno lietuvio namuose Velykos bus šventiškesnės – net 67 proc. apklaustųjų šiemet dovanėlėmis palepins vaikus ir artimuosius, beveik pusė apklaustųjų planuoja namų puošimui įsigyti naujų velykinių dekoracijų. Dovanėlėms ir namų puošybai tautiečiai planuoja skirti dar 50-100 litų.

 

Nors velykinė nuotaika prekybos centruose tvyro jau nuo kovo pradžios, didžioji dauguma lietuvių šiai šventei nelinkę ruoštis iš anksto. Daugiau kaip pusė apklaustųjų teigia apie šventinio stalo vaišes pradėsiantys galvoti likus kelioms dienoms iki Velykų, kas penktas lietuvis šiuos rūpesčius spręs paskutinę minutę.   

 

Verslosavaite.lt

 

  

Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Neburnok
Apsaugos kodas:* Code

VersloSavaite.lt pasilieka teisę šalinti reklaminius, nekultūringus, įžeidžiančius ar kitaip įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Paskelbusieji netinkamus komentarus gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

 

Susiję straipsniai: