VersloSavaite.lt   
2015 04 03, 10:53
Kasmet Velykos vis saldesnės

Image
VersloSavaite.lt nuotr.
Šokoladas – viena pagrindinių velykinių prekių, rodo prekybos tinklo „IKI“ pardavimų duomenys.

 

Lyginant praėjusių ir šių metų priešvelykinių dviejų savaičių pardavimus, pastebima, kad šiemet teminių velykinių saldumynų parduota dvigubai daugiau nei pernai, 5 proc. augo ir reguliaraus saldumynų asortimento pardavimai. Populiariausias saldumynas priešvelykiniu laikotarpiu – šokoladinės eurų monetos.

reklama

 

„Kai kuriose šalyse velykiniai saldumynai populiarumu lenkia net tradicinius margučius. Pas mus Lietuvoje kiekvienais metais taip pat fiksuojami vis didesni velykinių saldumynų pardavimai, tačiau kalėdinių pardavimų rekordų jie dar neprisivijo – žiemos švenčių metu šokolado ir kitų saldėsių nuperkama ketvirčiu daugiau.

 

Be abejonės, kiekvienais metais augant paklausai didiname ir pasiūlą plėsdami velykinių saldumynų asortimentą“, – kalba prekybos tinklo „IKI“ Viešųjų ryšių vadovas Andrius Petraitis.

 

Šventiniame saldumynų asortimente – nuo šokoladinių euro monetų iki velykinių rinkinių bei kitų teminių prekių. Pastarųjų pasirinkimas didžiausias – tai ir šokoladiniai kiškučiai, zuikiai, šokoladiniai kiaušiniai su įvairiais įdarais ar siurprizu.

 

Verslosavaite.lt

 

  

Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Neburnok
Apsaugos kodas:* Code

VersloSavaite.lt pasilieka teisę šalinti reklaminius, nekultūringus, įžeidžiančius ar kitaip įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Paskelbusieji netinkamus komentarus gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

 

Susiję straipsniai: