Sportosavaite.lt   
2011 08 31, 00:37
Trys dalykai, kurie gali sugadinti Europos čempionatą

Image
litnews.lt nuotr.
Ilgai lauktas Europos vyrų krepšinio čempionatas jau čia pat. Didžioji dalis Lietuvos žmonių gyvena džiugiomis nuotaikomis , tačiau, deja, yra keletas dalykų, kurie ilgai lauktą šventę gali sugadinti iš esmės.

 

1. Blogas oras. Europos čempionatai ir kiti tarptautiniai rinktinių turnyrai jau kurį laiką rengiami rugsėjo mėnesį, tačiau beveik visada jie vykdavo šiltesniuose kraštuose nei Lietuva.

reklama

 

Šiuo metu nuosekliai vėstantys orai nieko gero nežada – žvarbus vėjas ir lietus gali sugadinti daugelį su krepšinio čempionatu susijusių renginių.

 

Sužlugdyti masinį rungtynių stebėjimą po atviru dangumi, apriboti vietinių sirgalių ir svečių iš užsienio judėjimą – o tai jau gali turėti ir realią finansinę išraišką, nes sėdėdami namuose ir viešbučių kambariuose krepšinio aistruoliai išleis mažiau pinigų, kurių taip laukia mūsų verslininkai.

 

Be to, tai gali atsiliepti ir Lietuvos turizmo augimui ateityje – ne itin gerus prisiminimus išsivežę svečiai iš užsienio tikrai neskubės grįžti patys ir nesuintriguos kitų savo tautiečių atvykti čia ateityje.

 

Atsižvelgiant į visas šias aplinkybes tikrai vertėjo pagalvoti apie čempionato starta dviem, ar bent jau savaitę anksčiau, nes kiekvienas lietuvis žino, kad pirmosiomis rugsėjo dienomis beveik visada mūsų šalyje ateina tikras ruduo.

 

Kita vertus – jei tik bus skambių pergalių, bent jau trims milijonams krepšinio aistruolių nebebus baisios jokios darganos.

 

2. Lietuvos rinktinės nesėkmingas žaidimas. Tik įsivaizduokite, kokios mintys turėtų suktis eilinio lietuvio galvoje, jei Lietuvos rinktinė būtų priversta pasitraukti iš čempionato, tarkime, jau po pirmojo etapo.

 

Renginys staiga netektų didžiulio mūsų šalies gyventojų susidomėjimo, o daugeliui skatintų tik dar niūresnius prisiminimus, nei tuo atveju, jei Lietuvos komanda fiasko patirtų užsienyje.

 

Kol kas nerimą keliančių ženklų Lietuvos rinktinės žaidime – kur kas daugiau nei džiugių, bet viską netrukus išvysime per pirmąsias oficialias čempionato rungtynes. Laukti tikrai liko labai nedaug.

 

3. Neramumai, išpuoliai. Šis scenarijus Europos krepšinio čempionate Lietuvoje – mažai tikėtinas, nes krepšinio sirgaliai tikrai ne tokie aršūs kaip futbolo, o teroristai, tikėkimės, mūsų nedidelę šalį ir ne pačios populiariausios sporto šakos pasaulyje čempionatą – aplenks.

 

O jei kas nors ir kėsintųsi jį sąmoningai sužlugdyti – nepamirškime, kad policija jam taip pat kruopščiai ruošiasi.

 

Kaip ten bebūtų, tikėkimės paties geriausio, bet būkime pasiruošę ir įvairiems netikėtumams.

 

 Sportosavaite.lt

 

 

Daugiau sporto naujienų – portale Sportosavaite.lt

 

  

VersloSavaite.lt pasilieka teisę šalinti reklaminius, nekultūringus, įžeidžiančius ar kitaip įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Paskelbusieji netinkamus komentarus gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

 

Susiję straipsniai: