VersloSavaite.lt   
2019 08 21, 12:47
Kai norisi tikrų pojūčių – krepšinis gyvai

Image
D. Kanapecko nuotr.
Įvairiausių sporto šakų mėgėjams įprasta ieškoti naujų būdų kartu išgyventi mėgstamų komandų pergales. Sporto mėgėjai atradimo džiaugsmą gali išgyventi, nusprendę pasirinkti tiesiogines transliacijas internetinėse svetainėse.

 

Ypatingai tai galėtų tapti aktualiu klausimu, kai turimos omeny krepšinis gyvai transliacijos.

reklama

 

Kai ieškoma naujovių – krepšinis gyvai

 

Tie žmonės, kurie buvo įsitikinę, jog krepšinį įmanoma žiūrėti baruose ir namuose sukritus ant sofų – daugiau niekur kitur, itin klysta. Krepšinio rungtynės galėtų reikšti kitokias, gal niekada gyvenime neišgyventas emocijas. Krepšinio rungtynės jau nebe pirmi metu transliuojamos lažybų organizatorių platformose. Kas dar apie tai nežinojo, ne bėda.

 

Krepšinio transliacijos internetinėse svetainėse suteikia galimybes pasirinkti vietą rungtynių žiūrėjimui visiškai be jokių apribojimų. Šiltesniu sezonu praktiškai galima tikrove paversti net ir bene lakiausią fantaziją – netgi įsikurti ant namo atbrailos ar kalno papėdėje. Iš naujo kuriami įpročiai suteiktų progą į laisvalaikį pasižiūrėti kitokiu kampu, visuomet žadintų žingeidumą.

 

Lietuvoje veiklą plėtojantys lažybų organizatoriai yra linkę pripažinti, kad nuolatinis siekis – lygiuotis į šioje rinkoje daugiausiai pasiekusius ar neatsiplėšti nuo paplitusių tendencijų, reikalauja didžiulio atsidavimo. Labiausiai žinomos pasaulyje lažybų kompanijos sugebėjo pasiūlyti tiesiogines transliacijas, tik pas mus iki 2015 metų to, vargiai kas drįstų ginčytis, ir užuomazgų dar nebūdavo. Pastaraisiais metais ši tendencija pakito krepšinio ir kitų sporto šakų mylėtojų naudai.

 

Eurolyga gyvai - aukščiausios emocijos

 

Krepšinis tiesiogiai internete gali atrodyti ne ką mažiau smagesne laisvalaikio forma už bet kurias kitas, net kai šnekama apie Eurolygą gyvai internetu. Dažnas Lietuvoje savo veiklą juridiškai įteisinęs lažybų organizatoriai suteiks beveik neribotas galimybes žiūrėti transliacijas gyvai, nepamirštant Ispanijos ar Brazilijos lygų rungtynių, taipogi aukščiausių Prancūzijos ar daugumos bet kurios kitos futbolo lygos taurės mačus.

 

Kurią internetinę platformą rinktis transliacijoms, dažnam tebekirbantis klausimas. Į tai aiškiausiai galėtų atsakyti internete mirgėte mirgantys komentarai. Jie, drąsiai galima sakyti, kad yra labiausiai palankūs vos keliems lažybų organizatoriams. Transliacijų kokybę internetinėje erdvėje neabejotinai galėtų nusakyti greičiausiai ne vienintelis faktorius, todėl į tokį klausimą tokiais atvejais nederėtų numoti rankomis. Juk niekas nenorėtų nuvilti staiga į namus užgriuvusios draugų kompanijos.

 

Žalgiris gyvai – daugiau nieko nereikia

 

Niekas nesuabejotų tuo, kad krepšinis ar kita sporto šaka geba pritraukti kone gausiausią sporto entuziastų dėmesį. Tai reiškia, jog lažybų svetainėse visų pirma labai stengiamasi, kad būtų parodytas kuo didesnis skaičius rungtynių.

 

Visgi nesunku pastebėti, jog nebelieka skriaudžiami netgi teniso, rankinio ar visų kitų – net ir labai netikėtų sporto šakų mylėtojai. Internetinėse platformose realiu laiku transliuojamos Žalgirio rungtynės ar visiems gerai pasaulyje žinomi turnyrai, ar žiūrimumo rekordus visuomet mušantys NHL susitikimai seniai nepalieka abejingų.

 

Krepšinis gyvai visuomet drauge reikš papildomą galimybę – turiningai praleisti laiką su seniai matytais savo draugais. Jie tikrai apsidžiaugs sulaukę netikėto pasiūlymo kartu pažiūrėti taip mėgstamos sporto šakos varžybas. Tam visai nereikia specialaus pasiruošimo. Galima bičiulius pakviesti pavakaroti į namus arba rinktis bet kokią kitą erdvę, kokia tik šaus į galvą: pirtį, poilsio vilą ar gamtos apsuptį.

 

Sako, kartais vyrai supranta vienas kitą ir be žodžių. Krepšinio žiūrėjimas kartu – viena iš tokių sunkiai žodžiais nusakomų veiklų. Tokiais momentais nė nereikia alkoholinių gėrimų ar ypatingų temų, nes kaip niekas kitas suartina ypatingi rungtynių momentai.

 

Užs. nr. 20190821-02

 

Verslosavaite.lt

 

  

VersloSavaite.lt pasilieka teisę šalinti reklaminius, nekultūringus, įžeidžiančius ar kitaip įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Paskelbusieji netinkamus komentarus gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

 

Susiję straipsniai: