reklama

reklama

VersloSavaite.lt   
2015 09 07, 11:37
18 proc. lietuvių yra Europos krepšinio čempionato fanai

Image
VersloSavaite.lt nuotr.
Europos krepšinio čempionatas – vienas iš žinomiausių krepšinio čempionatų Lietuvoje, kurį lenkia tik Eurolyga. Apie Europos krepšinio čempionatą yra girdėję beveik 60 proc. lietuvių. Apie Pasaulio čempionatą ir Olimpiadą žino šiek tiek daugiau nei pusė mūsų šalies gyventojų.

 

Tai parodė didžiausios Lietuvoje rinkos tyrimų ir konsultacijų bendrovės TNS LT atliktas tyrimas.

reklama

 

„Nors Europos krepšinio čempionatas yra vienas iš žinomiausių, daugiau gerbėjų turi Olimpiados metu vykstančios krepšinio rungtynės. Jas atsakė stebintys 47 proc. respondentų. Europos čempionatą teigia žiūrintys šiek tiek mažiau – 46 proc. lietuvių. Pasaulio čempionatas sulaukia mažiau žiūrovų – 44 proc.“, – sakė TNS LT Rinkos tyrimų departamento projektų vadovė Vaiva Rutkauskaitė.

 

Olimpiada taip pat yra ir mėgstamiausias lietuvių sporto renginys. Taip atsakė beveik ketvirtadalis (24 proc.) lietuvių. Europos čempionatą mėgstamiausiu įvardino 18 proc., o Pasaulio – 16 proc. gyventojų.  

 

Lyginant Kauno ir likusios Lietuvos gyventojų duomenis, matyti, jog kauniečiai yra didesni Pasaulio ir Europos čempionatų mėgėjai. Europos čempionatą teigė žiūrintys 62 proc., o Pasaulio čempionatą – 57 proc. kauniečių. Olimpiada Kauno gyventojus domina mažiausiai. Ją stebi vos 39 proc. 

 

Verslosavaite.lt

 

  

Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Neburnok
Apsaugos kodas:* Code

VersloSavaite.lt pasilieka teisę šalinti reklaminius, nekultūringus, įžeidžiančius ar kitaip įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Paskelbusieji netinkamus komentarus gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

 

Susiję straipsniai:

 

reklama

apklausa

Ar per pastaruosius metus kilo jūsų darbo užmokestis?
 

reklama

reklama