reklama

reklama

VersloSavaite.lt   
2016 02 05, 11:03
Tarp bankrutuojančiųjų Rusijoje – garsūs vardai

Image
Rusija
Pernai metais Rusijos Federacijoje likviduota 11 213 kompanijų, kas 7,9 proc. daugiau nei 2014 m. Viso veiklą nutraukė 338 258 įvairių rūšių įmonės.

 

Tokią informaciją pateikia įmonių rizikingumą vertinančios UAB Creditreform Lietuva ekspertai, remdamiesi savo kolegų iš Rusijos duomenimis.

reklama

 

„Vakarų sankcijos, sumenkusi pramonės gamyba ir vartotojų paklausa, taip pat kritęs BVP neabejotinai Rusijoje paskatino įmonių, paliekančių rinką, gausėjimą, - sako UAB Creditreform Lietuva direktorius Saulius Žilinskas, - labiausiai ekonomikos negandos smogė statybos ir transporto sektoriui.

 

Tarp didžiausių pernai metais paskelbtų bankrutuojančiomis įmonių ir pakankamai garsūs vardai: kompanijų grupė SU-155 dar ne taip seniai buvusi viena stambiausių gyvenamųjų namų statytojų Rusijoje, veikusi 54 Rusijos miestuose bei NVS šalyse; aviacijos kompanija Transaero, save vadinusi „stambiausia privačia aviakompanija Rusijoje“ ir valdžiusi apie 100 lėktuvų parką bei skraidžiusi ne tik NVS viduje, tačiau ir į Europos, Azijos, Šiaurės ir Lotynų Amerikos šalis.

 

Pagal keleivių pervežimo apimtis Transaero nusileido tik valstybiniam Aeroflot.

 

Tarp įdomesnių didžiųjų įmonių, kurioms pradėtos bankroto procedūros – OOO Stolychnyj juvelirnyj zavod, priklausantis vienam stambiausių Rusijoje juvelyrikos holdingui Adamas. Būtent jis pagamino medalius, kuriai buvo apdovanoti Sočio olimpiados nugalėtojai.

 

Prastėjant ekonomikos situacijai šiuo metu daugiau kaip trisdešimčiai juvelyrikos sektoriaus atstovų Rusijoje iškeltos bankroto bylos. Vietos ekspertų nuomone, 2015 m. – vieni sudėtingiausių juvelyrinių dirbinių rinkai.“

 

Verslosavaite.lt

 

  

Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Neburnok
Apsaugos kodas:* Code

VersloSavaite.lt pasilieka teisę šalinti reklaminius, nekultūringus, įžeidžiančius ar kitaip įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Paskelbusieji netinkamus komentarus gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

 

Susiję straipsniai:

 

reklama

apklausa

Ar per pastaruosius metus kilo jūsų darbo užmokestis?
 

reklama

reklama