VersloSavaite.lt   
2024 05 16, 10:01
Startavo nauja sutelktinio finansavimo platforma

Image
Aurimas Kunca
Lietuvoje veiklą pradėjo sutelktinio finansavimo bendrovė „Greenit Crowd“, kuri kviečia investuotojus jungtis į bendruomenę, savo investicijomis prisidedančią prie atsakingo verslo transformacijos bei socialinių projektų įgyvendinimo.

 

Finansų ekspertus vienijanti komanda ne tik teiks finansavimo sprendimus, bet ir padės verslams rengti tvarumo bei socialinės atsakomybės planus, atveriančius didesnes galimybes gauti finansavimą ir stiprinti savo konkurencingumą įsigaliojant naujiems tarptautiniams reglamentams.

 

Beveik 500 mln. eurų finansavimo pritraukimo patirties sukaupęs „Greenit Crowd“ vadovas Aurimas Kunca pažymi, kad naujojo rinkos žaidėjo tikslas – teikti šiuolaikiškus finansavimo sprendimus ir edukuoti verslus apie artėjančius pokyčius. Pakelti sutelktinio finansavimo sprendimus į naują lygį jam padeda surinkta profesionalų komanda, kurią konsultuoja finansų ekspertė Jekaterina Govina.

 

„Vos pradėję veiklą, pirmajam 10 tūkst. eurų vertės projektui finansavimą surinkome vos per kelias dienas. Nors esame naujas vardas, tačiau sulaukėme didelio investuotojų įsitraukimo. Jie degė ir tebedega noru prisidėti prie tvaresnių ir socialiai atsakingų sprendimų įgyvendinimo. Konsultuodami verslus išgirdome daugybę inovatyvių idėjų, siekiai yra aukšti, tačiau labiausiai trūksta – žinių. Todėl mūsų tikslas ne tik padėti finansavimo klausimais, bet ir edukuoti verslą“, – sako A. Kunca.

 

Verslosavaite.lt

 

  

VersloSavaite.lt pasilieka teisę šalinti reklaminius, nekultūringus, įžeidžiančius ar kitaip įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Paskelbusieji netinkamus komentarus gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

 

Susiję straipsniai: