VersloSavaite.lt   
2022 05 19, 10:33
„Euroapotheca“ grupei – 95 mln. eurų finansavimas

Image
Eurai
Nuolat auganti tarptautinė įmonių grupė „Euroapotheca“ sudarė sutartį su SEB banku Lietuvoje ir Švedijoje dėl 95 mln. eurų finansavimo.

 

Didžioji paskolos dalis yra skirta anksčiau gautų paskolų refinansavimui, bendrovė taip pat ruošiasi įgyvendinti grupės „Euroapotheca“ Švedijoje valdomo „Apoteksgruppen“ vaistinių tinklo susijungimą su „Kronans Apotek“ tinklu, kai gaus reikalingus leidimus, skelbiama pranešime spaudai.

 

Šį verslo finansavimą sudaro kelios dalys: SEB bankas Lietuvoje suteikia 70 mln. eurų ilgalaikių ir trumpalaikių paskolų refinansavimui ir bendram veiklos finansavimui, o SEB bankas Švedijoje suteikia dar 25 mln. eurų vertės paskolą Švedijos kronomis grupės valdomam „Apoteksgruppen“ vaistinių tinklui.

 

„Vilniaus prekybos“ grupei priklausanti „Euroapotheca“ yra tarptautinė Šiaurės Europos įmonių grupė, valdanti mažmeninės prekybos vaistinių tinklus („Eurovaistinė“ Lietuvoje, „Euroaptieka“ Latvijoje, „Euroapteek“ Estijoje ir „Apoteksgruppen“ Švedijoje) ir didmeninės vaistų prekybos įmones Lietuvoje, Švedijoje, Latvijoje, Estijoje, taip pat vaistines internete Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje valdančią bendrovę „Azeta“.

 

Verslosavaite.lt

 

  

VersloSavaite.lt pasilieka teisę šalinti reklaminius, nekultūringus, įžeidžiančius ar kitaip įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Paskelbusieji netinkamus komentarus gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

 

Susiję straipsniai: