2009 12 18, 10:32
„Barcelona“ pasityčiojo iš kovoti žadėjusio „Žalgirio“

Image
Dainiaus Kanapecko nuotr.
„Žalgiris“ ketvirtadienį Ispanijoje gėdingai pralaimėjo vietos „Barcelona“ ekipai. Apgailėtiną žaidimą demonstravusi komanda buvo sutriuškinta rezultatu 89:55.

Susitikimo pradžioje „Barcelona“ iš karto pabėgo į priekį rezultatu 10:2. Po G.Krapiko minutės pertraukėlės žalgiriečiai ėmė rungtyniauti žymiai ir išsiveržė į priekį 13:12.

Tada Barselonos krepšininkai vėl persvėrė rezultatą ir nutolo aštuoniais taškais. Neblogai kėlinuko pabaigą sužaidęs „Žalgiris“ sumažino skirtumą iki trijų taškų – 20:17.

Antrajame kėlinyje „Barcelona“ tik didino persvarą: likus 2 min pirmavo 41:26. Tada „Žalgirio“ žaidimas visiškai subyrėjo: kauniečiai darė klaidą po klaidos, metimai neliesdavo lanko, o „Žalgirio“ treneris pasyviai stebėjo šią savo komandos agoniją iki pat antrojo kėlinuko pabaigos – 46:28 „Barcelonos“ naudai.

Trečiojo kėlinio pradžioje žalgiriečių žaidimas truputį susitvarkė, bet skirtumas ir toliau augo kaip ant mielių. Po  „Barcelona“ tritaškio paskutinę atakos sekundę, likus maždaug minutei iki kėlinio pabaigos, skirtumas išaugo iki 29 taškų. Kėlinys baigėsi 32 taškų Ispanijos klubo persvara – 69:37.

Ketvirtajame kėlinyje G. Krapikas į aikštę išleido jaunimą, o triuškinimas toliau tęsėsi. Likus žaisti keturias minutes po eilinės „Žalgirio“ klaidos ir eilinio „Barcelona“ taiklaus tritaškio šeimininkų persvara pasiekė rekordinę 34 taškų persvarą - 79:45.

Tačiau ir tai dar buvo ne viskas. Likus žaisti 2,5 min ispanų persvara pasiekė 40 taškų - 85:45. Pasinaudodamas šeimininkų atsipalaidavimu „Žalgiris“ dar laimėjo atkarpą 7:0 - 85:52. Galutinis rungtynių rezultatas - 89:55 (20:17, 26:11, 23:9, 20:18).

„Žalgiris“: Travisas Watsonas 17 (14 atk. kam.), Dainius Šalenga 10, Mantas Kalnietis 9 (4 kld.), Mirza Begičius 5, Marcusas Brownas 4, Siimas Sanderis-Vene 3, Povilas Butkevičius, Martynas Pocius ir Tadas Klimavičius po 2, Artūras Milaknis 1.

„Barcelona“: Pete'as Mickealas 14, Juanas Carlosas Navarro 13, Terence'as Morrisas 11, Boniface'as Ndongas ir Rogeris Grimau po 10.

VersloSavaite.lt pasilieka teisę šalinti reklaminius, nekultūringus, įžeidžiančius ar kitaip įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Paskelbusieji netinkamus komentarus gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.