TOP promo
 

reklama

reklama

Savaitraštis Nr. 46 (88), 2008 11 17

T.Padgursko nuotr.

Naujosios valdančiųjų koalicijos ketinimai keisti mokesčių tarifus ir naikinti PVM lengvatas sulaukė didžiulės kritikos iš šalies verslininkų.

Jono Petronio nuotr.

Naujoji koalicija dar net neapėmusi valdžios į savo rankas jau pateko į kryžminę ugnį, tačiau alternatyvių siūlymų dėl krizės pažabojimo – kol kas ne per daugiausia.

Praeitą savaitę Verkių rūmuose iškilmingos ceremonijos metu buvo įteikti 2008-ųjų metų „Lietuvos eksporto prizo“, „Sėkmės žingsnio“ ir „Lietuvos metų verslininkės/vadovės“ apdovanojimai.

Vs nuotr.

Praeitą savaitę Europos Komisija pristatė ambicingą būsimosios ES energetinės supersistemos, kuri turėtų apsaugoti Europą nuo neprognozuojamos Rusijos veiksmų, planą.

Vs nuotr.

Kazachstanas, kurio plotas yra daugmaž lygus visai Vakarų Europai, yra didžiausia ir ekonomiškai stipriausia Centrinės Azijos valstybė. Nuo 2001 m. šios šalies ekonomikos augimas vidutiniškai sudarė 10 procentų.

Vs nuotr.

Sukurti naują unikalų ir gerą logotipą ne toks lengvas darbas, o ir nemažai kainuojantis. Tačiau lengviausias variantas – idėją logotipui pasiskolinti.

Vs nuotr.

Šią savaitę, be puikių teatro spektaklių, nuotaiką jums gali praskaidrinti unikalusis Kinijos cirkas ir dar vienas, naujas, bet, tikėkimės, geras džiazo festivalis.

Vs nuotr.

Kuo skiriasi šios dvi frazės: „jei nenorime susikurti rimtesnių problemų, su valstybės finansais turėtume elgtis šiek tiek racionaliau“ ir „nesiimdama radikalių reformų ir visuotinio taupymo valstybė bankrutuos“?

D.Kanapecko nuotr.

Šeštadienį SEB Baltijos krepšinio lygos (SEB BBL) pirmenybėse susitiko du amžini varžovai: Vilniaus „Lietuvos rytas” ir Kauno „Žalgiris”.

reklama

K2 zodz grand

apklausa

Ar per pastaruosius metus kilo jūsų darbo užmokestis?
 

reklama

reklama