reklama

reklama

VersloSavaite.lt   
2011 08 17, 17:17
Skelbiama „Biuro gražuolė 2011“ balsavimo pradžia

Image
Konkurso dalyvė Natalija Andrejeva
Trečiadienį prasidėjo balsavimas už konkurso „Biuro gražuolė 2011“ dalyves. Konkurse – 19 dalyvių iš 8 Lietuvos miestuose įsikūrusių įmonių biurų. Daugiausia dalyvių – iš Vilniaus. Tarp jų – administratorės, vadybininkės, vadovės.

 

„Šiemet konkurso dalyvėms iškėlėme aukštesnę kartelę. Nors kaip ir kasmet sulaukėme nemažai paraiškų dalyvauti konkurse, atrinkome tik verčiausias konkurse dalyvauti moteris. Pastebime, kad nuotraukose labiau atsispindi dalyvių darbo specifika, perteikiama darbo vietoje tvyranti nuotaika“, − teigia rinkimus organizuojančio verslo naujienų portalo VersloSavaite.lt redaktorius Tautvydas Padgurskas.

reklama

 

Konkurse dalyvauja ne tik įmonių, bet savivaldybės atstovė. Dalyvių amžius įvairus – nuo 21 iki 41 m.

 

Peržiūrėti ir atiduoti balsus dalyvėms galite paspaudę šią nuorodą.

 

Portalo lankytojų balsavimas už konkurso dalyves vyks iki rugpjūčio 29 dienos portale VersloSavaite.lt. Balsuoti galima internetu bei SMS žinutėmis.

 

Nugalėtoja paaiškės susumavus balsavusiųjų portale ir komisijos narių balsus. Komisijos skirti balai sudarys ne daugiau kaip 30 proc. galutinio įvertinimo.

 

Konkurso nugalėtojai atiteks „One“ ir „Labas“ nuotykių parkų dovana – kvietimai išbandyti parko pramogas, 500 litų dovanų čekis, už kurį tinklalapyje Laisvalaikiodovanos.lt ji iš daugybės originalių pasiūlymų galės išsirinkti sau labiausiai patinkančią dovaną. Jos atstovaujama įmonė gaus 5300 litų vertės čekį savo reklamai portale VersloSavaite.lt ir radijo stotyje „Kauno fonas“.

 

Verslosavaite.lt

 

  

Komentuoti
Vardas:
Komentaras:

Neburnok
Apsaugos kodas:* Code

VersloSavaite.lt pasilieka teisę šalinti reklaminius, nekultūringus, įžeidžiančius ar kitaip įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Paskelbusieji netinkamus komentarus gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

 

Susiję straipsniai:

 

reklama

apklausa

Ar per pastaruosius metus kilo jūsų darbo užmokestis?
 

reklama

reklama