VersloSavaite.lt   
2011 09 01, 16:01
„Biuro gražuolė 2011“ Violeta Tyščuk: „Šis konkursas – gyvenimo nuotykis“ 

Image
Violeta Tyščuk (D.Kanapecko nuotr.)
Konkurse „Biuro gražuolė 2011“ nugalėjo vilnietė UAB BĮ „Hardim“ prekybos vadovė Violeta Tyščuk. Laimėtoja po apdovanojimo atskleidė, ką jai reiškia šis laimėjimas ir kokia yra jos sėkmės formulė.

 

Kokios nuotaikos tapus „Biuro gražuole 2011“?

reklama

 

Jaučiuosi labai gerai, negaliu apsakyti to jausmo, labai gera.

 

Tikėjotės?

 

Taip, dalyvavau tam, kad laimėčiau, viltis miršta paskutinė. Kiekvieną dieną sekiau tarpinius konkurso balsavimo rezultatus, visgi įvyko tai, ko siekiau ir norėjau.

 

Ar kolegos palaikė?

 

Palaikymas buvo didelis, nesitikėjau kad jo bus tiek daug iš draugų, giminaičių. Sulaukiau labai daug skambučių iš pažįstamų, iš kurių ilgai nebuvau nieko girdėjusi, skambino ir iš užsienio.

 

Kaip vertinate konkurentes?

 

Konkurentės manau buvo labai stiprios, viena iš tokių Viktorija (red. past. – Viktorija Kizik-Abolichina). Buvo gerų nuotraukų, tačiau dalyvaujant tokiam konkurse reikėtų labiau pasistengti. Nereikia nusivilti, bandyti laimę konkurse galima ir kitąmet. Į patį konkursą reiktų pažiūrėti kiek kitaip, įžvelgti gerus aspektus, įdėti daugiau jėgų ir nekreipti dėmesio į neigiamus komentarus.

 

Kaip manote, ar pasikeis kas nors tapus „Biuro gražuole“?

 

Bus matyti. Kol kas sulaukiau labai daug dėmesio, o tas mane labai džiugina.

 

Mylite savo darbą?

 

Taip, nedirbčiau čia jei jo nemylėčiau.

 

Kokia yra jūsų sėkmės formulė?

 

Laimėjau dėl to, kad nuotrauka atspindėjo mano asmenybę, taip pat puiki nuotraukos idėja ir jos įgyvendinimas, aplinkinių palaikymas ir tikėjimas.

 

Galite padėkoti visiems, kurie jus palaikė

 

Dėkoju visiems – draugams, kaimynams, giminaičiams, kolektyvui, fotografui, konkurentėms, visiems balsavusiems už mane, pažįstamiems ir nepažįstamiems, didelis ačiū. Dėkui ir komisijai, skyrusiai man pirmą vietą.

 

 

 

 

 

 

Nuotraukos Dainiaus Kanapecko

 

Įspūdžiai iš apdovanojimo (FOTO)

 

Verslosavaite.lt

 

  

VersloSavaite.lt pasilieka teisę šalinti reklaminius, nekultūringus, įžeidžiančius ar kitaip įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Paskelbusieji netinkamus komentarus gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

 

Susiję straipsniai: