VersloSavaite.lt   
2011 08 30, 17:05
Išrinkta „Biuro gražuolė 2011“! (foto)

Image
Violeta Tyščuk
Visą rugpjūčio mėnesį vykę gražiausios biuro moters rinkimai baigėsi. Antradienį, susumavus portalo lankytojų bei konkurso komisijos balsus paaiškėjo, kas tapo „Biuro gražuole 2011“.

 

Ja tapo vilnietė prekybos vadovė Violeta Tyščuk, dirbanti BĮ UAB „Hardim“. Už ją balsavo daugiausiai  portalo lankytojų (3590), daugiausiai balsų skyrė ir komisija (810). Antrąją vietą užėmė taip pat vilnietė – AB „FL Technics“ administratorė Viktorija Kizik-Abolichina.

reklama

 

Trečia vieta konkurse atiteko Birštono savivaldybės administracijoje dirbančiai vyr. kalbos tvarkytojai (atstovei spaudai) Aistei Radvilavičiūtei.

 

Prizas už geriausią nuotrauką atiteko prie „Boeing“ lėktuvo variklio įsiamžinusiai Jolitai Gudavičiūtei iš AB „FL Technics“.

 

Apdovanojimas už geriausiai išreikštą biuro stilių skirtas Olgai Bogdanovai iš UAB „Inter Cars Lietuva“

 

Kitas specialiąsias nominacijas rasite čia.

 

Daugiausiai komisijos balsų surinkusių dalyvių penkioliktuką rasite čia.

 

Galutinius balsavimo rezultatus rasite čia.

 

Komisijos balsų procentas skaičiuojamas laikant, kad už visas konkurso dalyves atiduoti skaitytojų balsai sudaro 70 proc. galutinio įvertinimo, likusieji 30 proc. yra išdalinami atsižvelgiant į tai, kiek kuri dalyvė gavo komisijos balų. 

 

Prizinis fondas – daugiau kaip 10 tūkst. litų

 

Specialūs prizai atiteks ir konkurso nugalėtojai bei įmonei, kurią ji atstovauja. Neliks nuskriaustos ir antros bei trečios vietos nugalėtojos, taip pat specialių nominacijų (geriausia nuotrauka, geriausiai išreikštas biuro stilius) laimėtojos.

 

Konkurso nugalėtojai atiteks 500 litų čekis, už kurį tinklalapyje LaisvalaikioDovanos.lt ji iš daugybės originalių pasiūlymų galės išsirinkti sau labiausiai patinkančią dovaną: nuo SPA savaitgalio dviems Druskininkuose iki akrobatinio skrydžio sklandytuvu.

 

Gražuolės atstovaujama įmonė iš organizatorių gaus 5300 litų vertės čekį reklamai portale VersloSavaite.lt ir radijo stotyje „Kauno fonas“.

 

„ONE“ ir „Labas“ nuotykių parkai nugalėtojai ir įmonės, kurioje ji dirba, kolektyvui padovanos (iki 20 asm.) kvietimus apsilankyti pramogų parke ir išbandyti pramogas. Antros vietos laimėtojai atitiks 5 pakvietimai, trečios – 2. Nugalėtojai atiteks ir fotografo Dainiaus Kanapecko įsteigtas prizas – asmeninė fotosesija.

 

UAB „Saugaus darbo centras“ antros vietos laimėtojos įmonei įsteigė 500 lt vertės prizą – konsultacijų ir paslaugų darbo saugos srityje už šią sumą, taip pat DVD „Kaip suteikti pirmą pagalbą“.

 

Konkurso laureačių lauks ir kitų rėmėjų prizai: žurnalo „Biuro administravimas“ metinė prenumerata, įvaizdžio kūrėjos L. Čaplikienės specialūs prizai, papuošalai iš „Colours Calling“.

 

 

 

 

 

Verslosavaite.lt