VersloSavaite.lt   
2020 02 20, 10:10
„Samsung“ „S20 Ultra“ išankstiniai užsakymai viršijo lūkesčius

Image
VersloSavaite.lt nuotr.
Praėjusią savaitę pristatytos naujausios „Samsung“ flagmanų serijos „Galaxy S20“ išankstinių užsakymų rezultatai viršijo kompanijos lūkesčius. Lietuvoje vos per savaitę galingiausio serijos išmaniojo „S20 Ultra“ buvo rezervuota tris kartus daugiau nei buvo planuota.

 

„Tai, kad išankstiniai „Galaxy S20 Ultra“ užsakymų rezultatai tris kartus viršijo kompanijos lūkesčius tik įrodo, jog „Galaxy S“ serija yra viena populiariausių tarp mūsų klientų, o lietuviai ieško galingiausių aukščiausios klasės išmaniųjų telefonų. Jei lyginsime „S20 Ultra“ su kitais šios serijos išmaniaisiais, jis pasižymi talpiausia baterija, galingiausia kamera ir turi didžiausią ekraną, tad nenuostabu, jog šis modelis toks paklausus“, – sako Simonas Skupas, „Samsung Electronics Baltic“ vadovas Lietuvoje.

reklama

 

„Dėl tris kartus planus viršijusio išankstinių užsakymų skaičiaus, tiems, kurie vis dar planuoja pasinaudoti išankstinių užsakymų galimybe, „Galaxy S20 Ultra“ gali tekti šiek tiek palaukti. Tačiau darome viską, jog nauji telefonai šiuos savininkus taip pat pasiektų kuo greičiau – jau kovo mėnesį“, – sako S. Skupas.

 

Vasario 11 d. „Samsung“ pristatyta naujausia „Galaxy S“ serija į rinką atkeliauja su 3 modeliais: „S20“, „S20+“ ir „S20 Ultra“. Didelio dėmesio susilaukė ir mažesnieji serijos modeliai. Išankstinių užsakymu metu „S20“ buvo rezervuota 35 proc., o „S20+“ 25 proc. daugiau nei buvo planuota.

 

Visuose modeliuose integruota nauja kameros technologija, sujungianti dirbtinį intelektą su kol kas didžiausiu „Samsung“ vaizdo jutikliu. Pasižymintys išskirtinėmis kameros galimybėmis, šie telefonai neabejotinai įneš naujovių mobiliosios fotografijos srityje.

 

„S20 Ultra“ turi 108 MP, o „S20“ ir „S20+“ – 64 MP kamerą. Visi naujausios serijos modeliai taip pat pasižymi „Space Zoom“ technologija. „S20“ ir „S20+“ objektus gali priartinti 30 kartų, o dėl revoliucinių susilenkiančių lęšių „S20 Ultra“ pasižymi 10 kartų hibridiniu optiniu priartinimu nesuprastinant vaizdo kokybės. Su šiuo modeliu mastelį padidinti galima net iki 100 kartų.

 

Verslosavaite.lt

 

  

 

VersloSavaite.lt pasilieka teisę šalinti reklaminius, nekultūringus, įžeidžiančius ar kitaip įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Paskelbusieji netinkamus komentarus gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

 

Susiję straipsniai: