VersloSavaite.lt   
2018 02 26, 10:35
„Samsung Galaxy S9“ ir „S9+“: telefonas šiuolaikiniam bendravimui

Image
Samsung
„Samsung“ pristatė naujausią „Galaxy“ serijos telefoną – „Samsung Galaxy S9“ ir „S9+“. Naujasis telefonas turi labiausiai pažengusią kamerą, kuri puikiai pritaikyta besikeičiančiam šiandieniniam bendravimo stiliui, kuomet vis dažniau bendraujame vaizdais, filmukais ir emotikonais (angl. Emoji).

 

Telefone integruotas dvigubas diafragmos lęšis, kuris suteikia vartotojui galimybę fotografuoti mažo apšvietimo patalpose, filmuoti itin sulėtintu video režimu ar susikurti personalizuotus AR emotikonus.

 

„Galaxy S9“ ir „S9+“ telefonuose integruotas galingas garsiakalbis, pagamintas „AKG“, kuris užtikrina išskirtinę garso kokybę, o erdvinį garsą palaiko „Dolby Atmos“. Telefonas taip pat turi „Infinity Display“ ekraną – vieną pagrindinių „Samsung“ flagmanų dizaino elementų.

reklama

 

„Keičiantis bendravimo stiliui, stiprėjant saviraiškos poreikiui keičiasi ir tai, kaip mes naudojame telefoną“, - sako Simonas Skupas, „Samsung Electronics Baltics“ vadovas Lietuvoje. – „Galaxy S9“ yra naujos kartos telefonas, suteikiantis išskirtines saviraiškos galimybes ir sukurtas vartotojams, kurie trokšta dalintis savo gyvenimo įspūdžiais ir akimirkomis su kitais. To pagrindas – naujoviška kamera, kuri įgalina vartotojus fotografuoti ir filmuoti telefonu bet kokioje aplinkoje ir kurti unikalų turinį“. 

 

Naujoviška kamera

 

Šiandieninis vartotojas iš telefono kameros tikisi daugiau nei vien fotografavimo funkcijos. Jis tikisi itin ištobulintos technologijos išmaniojo telefono kameros, kuri suteikia galimybę kurti aukštos kokybės turinį ir taip išreikšti save. „Galaxy S9“ ir „S9+“ kamera buvo kurta atsižvelgiant į besikeičiančius vartotojų poreikius, tad joje integruota itin greita „Dual Pixel“ technologija, kuri į vieną nuotrauką sutalpina iki 12 kadrų.

 

„Galaxy S9“ ir „S9+“ telefono kameros funkcijos:

 

• „Super Slow-mo“ funkcija. Sulėtinto vaizdo video filmavimo funkcija, užfiksuojanti 960 kadrų per sekundę. Integruota „Motion Detection“ funkcija kadre užfiksuoja judesį ir automatiškai įjungia filmavimo funkciją – vartotojui tereikia paruošti kadrą. Foninę muziką savo sukurtam video vartotojas gali priskirti iš siūlomų 35 garso takelio variantų arba pridėti savo mėgstamą muzikinį kūrinį. Vartotojai taip pat gali lengvai kurti, redaguoti ir dalintis „gif“ paveiksliukais.

 

• Fotografavimo žemame apšvietime funkcija. Geras apšvietimas yra puikios nuotraukos paslaptis, tačiau dažnai tenka fotografuoti toli gražu ne pačiomis geriausiomis sąlygomis. Daugelio telefonų kameros turi fiksuotą diafragmą, kuri negali prisitaikyti prie žemo ar itin ryškaus apšvietimo, todėl nuotraukose vaizdas būna grūdėtas ar neryškus. Naujajame telefone integruota dviguba diafragma  (F1.5 – F2.4) tamsioje aplinkoje automatiškaiįsileidžia daugiau šviesos, o esant ryškiam apšvietimui – mažiau, tad bet kokio apšvietimo sąlygomis darytosnuotraukos yra ryškios ir aiškios. 

 

• AR emotikonai. „Samsung“ suteikia galimybę vartotojams susikurti panašius į savę emotikonus – animuotus veikėjus. Ši funkcija naudoja mašininio mokymosi algoritmą, kuris išanalizuoja vartotojo 2D atvaizdą ir sukuria daugiau kaip 100 veido bruožų, kurie panaudojami sukurti 3D modelį, atvaizduojantį vartotojo išraiškas, pvz. mirktelėjimą ar galvos linktelėjimą. Sukurtais emotikonais video ir standartiniu AGIF formatu vartotojai gali dalintis daugelyje žinučių rašymo platformų.    

 

• „Bixby“. Į kamerą integruotas virtualusis „Samsung“ asistentas, vartotojui suteikia naudingą informaciją apie jo aplinką , panaudodamas papildytos realybės ir gilaus mokymosi technologijas. „Bixby“ realiuoju laiku identifikuoja ir atpažįsta objektus bei akimirksiu pateikia apie juos informaciją tiesiai ant vaizdo telefono ekrane, į kurį yra nukreipta kamera. Vartotojai taip pat gali išversti užrašus užsienio kalbomis naudodamiesi „Live Translate“ funkcija, sužinoti daugiau apie juos supančią aplinką, nusipirkti produktus matomus aplinkoje ir skaičiuoti suvartojamas kalorijas.  

 

Geriausia, ką galima patirti su „Galaxy“

 

„Samsung“ ir toliau į naujus įrenginius diegia pažangiausias technologijas, kurias jau spėjo pamėgti vartotojai, kaip antai IP68 atsparumas vandeniui ir dulkėms bei greitas belaidis įkrovimas. „Galaxy S9“ ir „S9+“ pasižymi galimybe išplėsti talpą iki 400 GB, juose įdiegti naujausi aukščiausios klasės procesoriai, kurie užtikrina galingą įrenginių našumą ir aukštos kokybės vaizdų apdorojimą.

 

Be to, vartotojai gali būti ramūs dėl savo duomenų saugumo ir privatumo. Tai užtikrina naujausia operacinės sistemos saugumo sprendimo „Knox 3.1“ versija. Savo naujuosiuose flagmanuose „Samsung“ taip pat siūlo akių rainelės, piršto atspaudo skenerius bei veido atpažinimo funkciją, kurie yra paremti „Intelligent Scan“ sistema. Išmaniuosiuose telefonuose taip pat yra galimybė susikurti skirtingus pirštų atspaudus: vienas skirtas atrakinti telefoną, kitas – pasiekti apsaugotus dokumentus.

 

„Galaxy S9“ ir „S9+“ išmanieji rūpinasi ir vartotojo sveikata – integruotas patobulintas optinis jutiklis leidžia pateikti tikslesnę informaciją apie vartotojo sveikatos būklę. Šis jutiklis leidžia sekti vartotojų širdies darbą.

 

Verslosavaite.lt

 

  

VersloSavaite.lt pasilieka teisę šalinti reklaminius, nekultūringus, įžeidžiančius ar kitaip įstatymus pažeidžiančius skaitytojų komentarus. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. Paskelbusieji netinkamus komentarus gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

 

Susiję straipsniai: